Wpis z mikrobloga

@stray_dog ale czy ty masz jakieś szare komórki czy nie bardzo? jak każdy lekarz się będzie przebranżawiał (a pewnie powoli do tego będzie dochodzić) to będziesz chodził do szamana czy jak? ja rozumiem że na wykopie próżno szukać Einsteina, ale no bez jaj XDD
@stray_dog: Nie wiem czy wiesz ale pisząc cały dzien jak potłuczony tylko udowadniasz, że lekarz który nie chciał ci dać skierownia miał recję i jedyna pomoc jaką powinieneś dostać jest ta psychiatryczna.
@stray_dog nadal jesteś głupi, nad tym trzeba długo pracować, dopuki nie zrozumiesz że zawody służby zdrowia i straży są elementarną częścią społeczeństwa która powinno się wspierać a nie jechać jak na kobyle, jeśli informatyk przebranżowi się na hydraulika to nic się nikomu nie stanie,
dziecko by to pojęło
@stray_dog ALE BYM ŻYŁ ROZUMISZ TO? MOGĘ I PRZY ŚWIECZKACH SIEDZIEĆ zrozumiesz kiedyś że jest coś takiego jak PRIORYTETY? i są ważniejsze grupy zawodowe BO ICH POTRZEBUJEMY bardziej niż wszystkich innych, serio przecież to szympans by pojął
@stray_dog no jaki poziom prezentuję? XDD i tak tysiąc razy wyższy niż średnia tego portalu, a piszę to jedną ręką na kiblu XDD ciekawe zjawisko społeczne jest wtedy kiedy ktoś nie jest w stanie opanować prostych zależności, czekaj czekaj jakie to będzie icd? f70? XD
@stray_dog: Oczywiście, 35 lat pracy zawodowej obojga rodziców, teraz ja w podatkach spłacam swoje wykształcenie.


@dr_Batman: NIe. W podatkach płacisz na usługi publiczne tak jak wszyscy. Swoje wykształcenie a wiec studia 10x droższe niz kazde inne spłacasz, robiąc na rezydenturze za kiepską jak na wykształconego człowieka stawke. to takie niepisane spłacanie kredytu studenckiego.

To tak samo jak do tej pory była kwota wolna od podatku.
Byłą 3 tys zł i