Wpis z mikrobloga

@graf_zero: treść dania może się bardzo różnić od kuchni do kuchni.. i po to jest ten wątek. W knajpce OPa zarówno treść jak i prezentacja jest tragiczna. Dziwi mnie jak wąsko patrzysz na tę dyskusję
  • Odpowiedz
@janusz-lece: to samo, tylko lepiej ustrojone i nadziane na szaszłyk. Ale przecież nie je się tego jak szaszłyk z piersi kurczaka, tylko bierzesz w rękę kawałek chlebka naan, ściągasz nim część szaszłyka, dodajesz ryżu, mięsa, sosideł i masz porcję do zjedzenia. Sam ten ser jest zapewne zbyt jałowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ff_91: to że tyle kosztuje, to nie znaczy, że to będzie dobre, patrz kanapki z McDonalds. Sprawdzaj opinie i odeslij im to.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: znam i lubię, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO jedna z najlepszych hinduskich knajp w Poznaniu. Ogólnie często jem indyjskie żarcie, więc - wbrew temu co niektórzy sugerują w komentarzach - wiem jak z grubsza to powinno wyglądać i smakować xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ff_91 raz u nich coś zamówiłem ale w sosie i nawet było git xd
Edit: na dowóz w pzn polecam "Indyjska Restauracja Yummy Punjaby"
  • Odpowiedz
@ff_91: przecież od czasu jak weszły lokdałny to żarcie na dowóz to jakaś kpina. Na pyszne porobili dowóz od 30 zł, a większość dań za 27-29 tak, że musiałbyś dwa zamówić aby dowieźli. Już nie mówiąc o tym, że zwykłe carbonara za 30zł to jest porcja jak przed lokdwonem za 15zł. Poza pizza to naprawdę już mało co opłaca się zamawiać jak chcesz zamówić tylko dla siebie.
  • Odpowiedz