Wpis z mikrobloga

@ff_91 szmaciarze, gdzie siekana kolendra i że dwa, trzy sosiki? Kuchnia hinduska to masło ryż mleko maka i przyprawy, serio w tym kraju mocno się na nią naciąga ludzi.
  • Odpowiedz
@ff_91 Szkoda, że nie zrobiłem fotki, ale ostatnio w pewnej knajpce co brałem żarcie na dowóz dostałem za j----e 28zł 2 (słownie, dwie!) kluski na parze, wydrążone w środku, z kawałeczkiem mięska w paseczkach i cebulką. I tyle xddd.
  • Odpowiedz
@ff_91: Nie wiem co jest zabawniejsze, że ktoś specjalnie wyciągnął to drewienko na które były nabite czy że tam jest raptem półtorej szaszłyka XD

Patrzyłeś na gramaturę?
Bo uj wie w sumie, może faktycznie w takiej wadze podają, a ty założyłeś że będzie normalnie i sam się naciąłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety ale na żarciu oszukiwali od zawsze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ff_91: mam takie same odczucia! Raz na kacu zrobiłem u nich zamówienie za 50 złotych i myślałem ze się nażre, a tu przyszło może z 200g butter chicken, paka ryżu ugotowana w ryzowarze i 2 kulko-pączki w słodkim sosie. Najgorsza knajpa jak do tej pory jeśli chodzi o indyjskie. Słyszałem jedynie ze obok Malty jest najlepsza restauracja w Poznaniu, ale nigdy nie byłem, ktoś potwierdzi?


@MTGrubas: Potwierdzam. Zawsze
  • Odpowiedz
@WodkaGrejfrut:

Połowa nie kuma, że OP zamawiał danie. Gdzie ryz/surówka? Dlaczego porcja jak z karty dla dziecka? Tragedia

Połowa nie kuma, że to co OP zamówił to nie danie tylko przystawka/starter. Tak samo jak te nóżki kurczaka na innej fotce w komentarzach.
  • Odpowiedz