Wpis z mikrobloga

Miód dla moich uszów kiedy dochodzą mnie głosy ze rodzice moich znajomych zakończa szczepienia na 2 dawkach, mimo wieku potrafili dostrzec ze to już nie jest normalne co się #!$%@?, a na tagu stabilnie owieczki w wieku od 20 do 40 lat po magistrach czy doktorach #!$%@?ą po 3 dawkę bo o 19 na TVN mówią ze trzeba się szczepić to tak robimy, ja #!$%@? nawet mi was nie zal XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#koronawirus #szczepienia
  • 22
@zapomnialmatoljakdebilembyl a w takim UK wycofują się z paszportów i ściągają ograniczenia.
Przynajmniej narazie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ostatnio było.kilka afer jak rządzący śmiali się z restrykcji które sami nałożyli na obywateli i wyciekło wideo i tam samo Borys #!$%@? jakas imprezę a przecież są restrykcje o których niby nic nie wiedział. i może chce ratować karierę to dlatego tak się stało.
@zapomnialmatoljakdebilembyl komentowanie szczepień posiadając do tego kwalifikacje w postaci trójki albo czwórki z minusem z biologii na ostatnim świadectwie z drugiej technikum VS pozytywne opinie rady medycznej złożonej z najwybitniejszych specjalistów i wirusologów z dyplomami zdobywanymi na zagranicznych renomowanych uniwersytetach medycznych.

Jesteś bezbekiem z pokemonem i cringowym nickiem ( )
@kmds: po 1 załóz maske jak do mnie mówisz bo #!$%@?, po 2 mowie to co słysze w realnym zyciu a nie tak jak ty co mi powiedzą w TVN, po 3 kiedy nowa szpryca ? dalej będziesz #!$%@?ł w masce mimo 4 dawek ? jestes dla mnie zwykłym kiepem, i te twoje argumenty... co sie dzieje takiego w Australii tera gdzie mamy taki % szczepana co ? gdzie są twoi
@zapomnialmatoljakdebilembyl nikt nigdy nie obiecywał że maski odejdą wraz z przyjściem szczepień. Od początku było uczciwie mówione ze szczepienia zapewniają łagodny przebieg choroby ale zaszczepiona osoba dalej może nosić, zarazić itd (to akurat wiem z artykułów, telewizji nie mam Sebek).

Masz przy tych wszystkich rekordowych zakażeniach również informacje o brkaujacych respiratorach, brkaujacych łóżkach, brakach w personelu, przenoszeniu chorych na szpitale tymczaoswe, kolejkach karetek do szpitali bo przepełnione nie przyjmują pacjentów, a jak
@zapomnialmatoljakdebilembyl
Z Horbana wszyscy się śmieją, nikt nie traktuje go poważnie. Każdy jego wywiad to jakaś mniejsza lub większa wtopa medialna.

Nie wiem, nie mam telewizji, nie czuje tego siania paniki ale podejrzewam że chodzi o politykę, fałszywy obraz sytuacji i kreowanie Pisu jako nieudolnego, który sobie nie radzi.

Twoim zdaniem szczepienia zwiększają szanse zgonu czy po prostu gorzej radzą sobie z omnikronem którego nie znano podczas badań nad szczepionką?

Nopy i
a na tagu stabilnie owieczki w wieku od 20 do 40 lat po magistrach czy doktorach #!$%@?ą po 3 dawkę bo o 19 na TVN mówią ze trzeba się szczepić to tak robimy, ja #!$%@? nawet mi was nie zal XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@zapomnialmatoljakdebilembyl: a na tagu stabilnie owieczki w wieku od 20 do 40 lat po zawodówkach #!$%@?ą bez szczepień bo na wykopie mówią ze nie wolno się szczepić to tak robimy,
@kmds: nie nie wiem czy zwiększają ryzyko zgonu, ja tylko mowie co obiecywali powrót do normalności po 2 dawkach, były głosy na wykopie o badaniach które mówią ze 2 dawki uodparnia na cale życie, szef pifzera sie wypowiada ze obecne szczepienia nie chronią na omikrona, u nas po przyjeciu boosterka dostajesz sms ze dzieki 3 dawce jestes bezpieczny na nowy wariant, tu już ciężko odróżnić prawdę od manipulacji