Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...

źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@one_man_army: ale to musi być stresujące, świadomość że jest się ocenianym przez tyle osób + do tego większość pytań pewnie jak na rozmowie o pracę (gdzie pracujesz, jakie hobyy itd. pierdy)
  • Odpowiedz
@pycc: 37 lat, choc wygladam na mniej ;)
@daczka92: speed dating - warszawa (w googlach)
@Bumelante: a ja tam mam #!$%@?, nie jestem zupa pomidorowa, zeby kazdy mnie lubił
@papiezowa_julka: chyba jakas firma zewnetrza wynajmuje lokal
@yosoymateoelfeo: ja mialem raczej pozytywne odczucia - zazwyczaj conajmniej polowa mnie zaznaczala.
@uxie: i to akurat jest prawda, po ilosci #!$%@? ktore musialem przewijac w tinderach, juz mam tego dosc.
  • Odpowiedz
@one_man_army: Ex kilka razy była. Mówiła, że organizatorzy odzywają się do najatrakcyjniejszych dziewczyn i oferują kasę za pojawianie się na takich "eventach". Część z tych dziewczyn jest nawet w związkach, więc... :)
  • Odpowiedz
@Aik-: @one_man_army: z tego co czytałem to wymienia się kontaktami jak się dopasujecie po wszystkim no ale jak rozmowa się klei i złapie się z kimś fajny kontakt to przecież można się nim wymienić bez dopasowania od razu przy rozmowie?
  • Odpowiedz
@one_man_army: tak z ciekawości pytam, bo u mnie temat dawno nieaktualny. Czy jest tam jakieś dopasowanie według wzrostu czy wszyscy są wrzuceni do tego samego worka? Mam 170cm i z mojej perspektywy kompletnie bez sensu byłoby gadać z 180cm dziewczyną, choćby nie wiem jak miła i ogarnięta była.
  • Odpowiedz
@Reelag: też tak uważam bo niby można się kontaktem z kobietą wymienić już przy rozmowie jak złapiesz fajny kontakt a tutaj na kartce, jakieś dopasowania to pewnie jak zaproponujesz lasce kontakt a ona Cię #!$%@? do organizatora bo jest podstawiona
  • Odpowiedz
@astri: w przerwie albo na koniec można, bo tak to nie ma czasu, ale serio przez te 5 min jakiejś super rozmowy nie skleisz. Nie ma tam jakiejś zasady że nie możesz się wymienić numerem

@Maly_Jasio: jeden worek, też mam 170 i kompletny random
  • Odpowiedz