Wpis z mikrobloga

kochani moi mili, w związku z tym że wróciłem do boksu, a oprócz tego leci 4-5 razy w tygodniu siłownia, plus jeszcze z dwa arzy bieganie na 8-14 km, to #!$%@? burza mózgów. Dzisiaj np na siłce trening pull, po silce ok 40 min i ponad godzina boksu. Co w tej przerwie można zayebać żeby rosnąć? Cel w sumie obecnie to żeby jeszcze z brzucha zleciało trochę, ale tak delikatnie, po mału, bez mocnej redukcji, raczej recomp. Towaru jeszcze nie lecę. Myślałem, żeby węgle jakieś z 40g chociaż plus bcaa po treningu. Tylko np zwykłe malto mnie muli, zastanawiałem się nad vitargo. żeby to nie leżało na bebechu bo żygnę na matę, albo kolka murowana. Przed siłką zasadniczo ok 3h posiłek węgle+białko taki obiadowy i przed silownia jakiś preworkout. co ty na to jeden z drugim ?
#mikrokoksy #silownia #sterydy
  • 5
Towaru jeszcze nie lecę.


to po co tagujesz #sterydy?

Co w tej przerwie można zayebać żeby rosnąć?


@Blahhblahh: kalorie i to objętne czy w tej przerwie czy w innym momencie dnia. Ja przy siłowni i SW piłem carbo, w trakcie treningu siłowego, przed SW, a w trakcie SW wodę.
Przy takiej aktywności w ciągu dnia to musiałbyś #!$%@?ć tonę żarcia, a i tak bez towaru marna szansa na jakąś masę.