Wpis z mikrobloga

Chłop który nie raz sam się chwalił że ma teczki na każdego teraz oburzony że ktoś ma teczkę na niego. Also jak jakiś influ coś #!$%@? zrobił i przeprosił to on wielce niezadowolony był że jak tak można, i nie można tak działać że robisz coś #!$%@? a później przepraszasz. Pamiętam jaki smutny był jak Ola Nowak przeprosiła za scamy a ten stwierdził że w sumie to nie wie czy nie cisnąć jej dalej bo te przeprosiny takie nieszczere.

A sam teraz #!$%@? przeprasza na lewo i prawo i myśli że spoczko IQ 200 bo wrzucił swoje największe przewinienia i powiedział "im sorry"

No może i #!$%@?łem z psiakobusem, może i #!$%@?łem z bobsmenem ale przeprosiłem więc luz. A jak coś zrobiłem #!$%@? i nie wiem to też przepraszam i postaram się odpowiedzieć jak najszybciej na to.

Słuchaj @sawardega gdyby nie zmasowana akcja na wykopie i TT o przypomnieniu ci psiakobusa to nadal byś analizował ile ekipa ma wyświetleń i że pewnie Friz jest #!$%@? na nowy film Weroniki.

#wardega #polskiyoutube #youtube #wataha
Pobierz CreativePL - Chłop który nie raz sam się chwalił że ma teczki na każdego teraz oburzo...
źródło: comment_1642521161LgHgMsxu6OLLd5Diqth34T.gif
  • 2
Also jak jakiś influ coś #!$%@? zrobił i przeprosił to on wielce niezadowolony był że jak tak można


@CreativePL: z Wersow zastosował taki fikołek aż byłem zdziwiony że wataha to łyka bez gumy, mianowicie ona od razu zaczęła przepraszać, to na live szła narracja raz za razem że jemu takie przeprosiny się nie podobają i #!$%@?, po pierwsze to użyła złego przymiotnika a druid życzył by sobie innego, kolorystyka filmu zbyt
Chłop który nie raz sam się chwalił że ma teczki na każdego teraz oburzony że ktoś ma teczkę na niego.


@CreativePL: Jak oburzony? Gdzie oburzony?
Co wy za bzdury wymyślacie, żadnego oburzenia nie ma, tylko się cieszy że będą zasięgi.