Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale Też tak macie? Po studiach brak znajomych każdy się rozjechał kontakt się urwał. Brak zainteresowań. Nawet jak spróbuję czegoś nowego to szybko mi się to nudzi albo uznaje ze nie chce się bawić w to zbyt profesjonalnie bo mnie na to nie stać i nie chce tracić zabawy w jakimś hobby (nie lubie tych #!$%@? co zbyt poważnie podchodzą do jakiegoś hobby). Praca taka sobie szału finansowego nie ma ale średnio ją lubię brak perspektyw na zmianę roboty bo nie wiem co innego miałbym robić. Brak #rozowypasek co prawda lubię życie singla ale na dłuższą metę to męczy tindery itp. To ściek na mieście nie poznam bo nie wychodzę a nawet gdybym wyszedł to i tak było to praktycznie niemożliwe. Dzień jak codzień dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud. Tak wiem inni mają gorzej. Cały dzień na Mirko i na necie czasem poczytam jakaś gazete czy inna książkę xD. Nawet serialów i filmów nie chce mi się oglądać. #przegryw
źródło: comment_1642450060UOLSfh8vnNHlAgxtKp1gIF.jpg
  • 6
@Marvel7: tak to właśnie jest, po studia większość ludzi nie utrzymuje kontaktu innymi. Ja tylko z jedną osobą mam kontakt. Zainteresowania powodują, że zaczyna się kontaktować z różnymi osobami, znajomy nawet znalazł w ten sposób dziewczynę, drugi jeździł na różne zjazdy i poznał sporo dziwnych osób.
Nie mam pojęcia co to znaczy, że nie chcesz tracić zabawy w jakimś hobby.
@Qullion uważam jak coś przeradza się już w profesjonalne uprawianie jakiegoś sportu czy coś to już nie jest to hobby ani zabawa. Nie lubię też jak np. Zaczynas przygodę z wspinaczką i ktoś ci na starcie gada że masz buty kupić za 1k najlepiej to już bez zabezpieczeń wchodzić na najwyzsza górę Europy i ogólnie tacy dziwni ludzie co są zbyt bardzo wkręceni w temat
@Marvel7: no to wtedy jest uprawianie sportu, a nie hobby. Jak chcesz by to by było hobby to sobie na luzie jeździsz się powspinać, pograć w planszówki czy co tam jeszcze. Ja czasami jeżdżę pochodzić po górach i nie ma tu wielkiej spiny i butów za kilka tys. zł by sobie pochodzić. Z resztą nikogo nie obchodzi co ty sobie tam robisz i jak będziesz rozwijać jakieś zainteresowanie byle jest to