Wpis z mikrobloga

@Greg36: oczywiście chodzą tam codziennie tłumy i każdy niesie w rękach piątke dzieci i dwa telewizory i potrzebuje 1,5m chodnika.. chodnik prowadzi z nikąd do nikąd i korzystają z niego tylko mieszkańcy tego osiedla i oni wolą mieć więcej miejsc parkingowych niż szeroki chodnik, skąd wiem? bo sam mieszkam na podobnym
  • Odpowiedz
@T1oo: Nie jestem zdenerwowany, raczej zażenowany niskim poziomem "argumentacji" samochodziarzy i asów jak ty - przyszedł, wysrał się i poszedł nie wnosząc nic do dyskusji. Wyjazd XD
  • Odpowiedz
ale tu nie jest nic zastawione, kawałek chodnika, ale mozna normalnie przejść,


@bruuh: nie można przejść normalnie. Z wózkiem nie jest tak łatwo jechać po trawnik wbrew pozorom, jak masz w nim dzieciaka i jakieś zakupy, a sam trawnik jest zabłocony, mokry i często pełen kup czy szkła.
  • Odpowiedz
@fanicieplegobigosu: to czy nie łamiesz, to już nie Tobie oceniać, od tego są odpowiednie służby. Pewnie ruch tamujesz i nie stosujesz się do zasady ruchu prawostronnego ¯\_(ツ)_/¯

Argumentacja "bo takie są przepisy" to jest zawsze taki piękny beton. Nie umiem współpracować, bo ktoś mi tego zakazał.

@symis: akurat samochody trawnika nie obsrały
  • Odpowiedz
@symis: jakoś dasz rade, dla mnie tam jest wystarczająco dużo miejsca żeby przejść nawet z zakupami bym dał rade, wiem to szok ale da się nie trzeba się nawet gimnastykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To, że kierowca nie ma gdzie zaparkować nie znaczy, że może parkować na chodniku. Deweloper buduje tyle miejsc parkingowych ile wskazują odpowiednie przepisy. Czas się pogodzić z tym, że nie zawsze będzie gdzie zaparkować.


@fanicieplegobigosu: niby tak, ale samorząd z chęcią przytula kasę z opłat związanych z posiadaniem samochodu, a później pokazuje faka posiadaczom utrudniając im życie np. właśnie brakiem miejsc parkingowych
  • Odpowiedz
@symis: szanse są spore że ta sama mama która idzie po tym chodniku z wózkiem jest posiadaczką jednego z tych samochodów obok więc na pewno sie nie obrazi że musi zamoczyć koło w wilgotnej trawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
oczywiście chodzą tam codziennie tłumy i każdy niesie w rękach piątke dzieci i dwa telewizory i potrzebuje 1,5m chodnika.


@bruuh: Idąc tą samą logiką mogę #!$%@?ć 90 w zabudowanym jak akurat nikt nie idzie xD

i oni wolą mieć więcej miejsc parkingowych niż szeroki chodnik, skąd wiem? bo sam mieszkam na podobnym


No ale co z tego jak chcą i wolą jak łamią przepisy, to jak chcą i wolą większe
  • Odpowiedz
Deweloper buduje tyle miejsc parkingowych ile wskazują odpowiednie przepisy. Czas się pogodzić z tym, że nie zawsze będzie gdzie zaparkować.


@fanicieplegobigosu: a może zamiast #!$%@?ć kierowców to pora na zmianę przepisów? Ustalenie MINIMALNEJ ILOŚCI PUBLICZNIE DOSTĘPNYCH MIEJSC oraz rozmiarów tych miejsc?
  • Odpowiedz