Wpis z mikrobloga

@Wormditt: No #!$%@? to są jakieś jaja po prostu xD Mod miał wyjść w grudniu 2020, a nawet nie wyjdzie w tym roku. O 3 lata się jebli w wyliczeniach, co oni tam robią to ja nie wiem, że aż tak dużo czasu im na to schodzi. Według mnie są dwie kwestie, albo znowu jakiś wewnętrzny rozłam tym razem nienagłośniony który spowolnił pracę, albo zobaczyli, że odstają od Kronik i wiele
@Wormditt: i właśnie to jest ich największy problem. Przed rozłamem wszystko wyglądało na projekt, który swym profesjonalizmem może onieśmielić produkcje AAA. Po rozłamie okazało się, że to Kroniki faktycznie były tworzone jak przez profesjonalne studio, i udało im się dopiąć genialny projekt. A w teamie Dziejów wychodzi na to, że nikt tak naprawdę nie wie czego chce, i jaki projekt chce stworzyć, i czego od tego projektu wymaga. A przynajmniej tak
@Wormditt: No czyli jak mówiłem - po rozłamie na DK i KM gówno im zostało i musieli robić prawie wszystko od 0 xDD Ten Dark jeszcze się ze mną na wykopie wykłócał, że "wcale tak nie było" że prawie wszystko im zostało, albo mają wspólne z KM. Gdyby tak było, to ten mod by wyszedł NAJPÓŹNIEJ w 1 połowie 2022r, a nie w 2023 albo później xDDDDDDDDDDDD
Jeszcze to gówniane tłumaczenie,
co oni tam robią to ja nie wiem, że aż tak dużo czasu im na to schodzi.


@kamillus9: bawią się w filmowców amatorów i nagrywają wywiady z emerytami xD
Bo zdaje się o to poszła kłótnia, która doprowadziła do podziału - zarząd chciał robić moda, a Dark się bawił w filmowca i miał wszystko w dupie xD
Ekipa się podzieliła. Ci co chcieli robić, robili dalej, aż zrobili Kroniki. Ci co
a to przecież u twórców Dziejów pozostała część wykonanej roboty, a Kroniki tak jak by startowali z projektem od zera.


@bary94pl: no mi się wydaje, że było odwrotnie, a takie kilkuletnie opóźnienia tylko mnie w tym utwierdzają xD że to Kroniki zabrały ze sobą wszystko - kod, modele, fabułę; a DK został tylko dubbing xD
@bary94pl: no i dlatego właśnie miesiąc temu wyszedł ten mod który musiał robić wszystko "od zera", a drugi który niby wszystko co miał to zachował nadal nie wyszedł, na pewno nie wyjdzie w tym roku i nie wiadomo czy wyjdzie w 2023 xDDDDD
Jakby mieli to wszystko to by się tym chwalili, zaprezentowali, a zamiast tego piszą o ile cm przesunęli kamień na północy i płaczą na zły covid xD
@marv0oo: no i wydaje mi się właśnie to jest powód, dla którego w ogóle doszło do rozłamu. W teamie DK panuje burdel i sami nie wiedzą czego tak naprawdę chcą, a ci co odeszli do KM, po rozłamie w końcu mogli wziąć się za pracę na swoich warunkach, i zrobić genialnego moda.
Co więcej, jeśli przy rozłamie ci co odeszli do Kronik, zabrali ze sobą swoją pracę, a w dziejach zostało
W teamie DK panuje burdel i sami nie wiedzą czego tak naprawdę chcą, a ci co odeszli do KM, po rozłamie w końcu mogli wziąć się za pracę na swoich warunkach, i zrobić genialnego moda.


@bary94pl: a to pisałem wyżej (ale chyba nie do Ciebie), że z tego co zrozumiałem z tych strzępek informacji o dramie, to "szefo" DK zamiast robić moda wolał jeździć po dziadkach i się bawić w filmowca,