Wpis z mikrobloga

@kozackikozak: bardzo spoko obrazek a wielu już sie zesrało xD Słabszy uczeń nadal ma dużą szansę w zyciu na sukces a tu głupoty wypisują jakby to chodziło o najsłabszych sebków z patologii którzy kiblują w podstawówce czy gimnazjum xD
To co piszecie nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości, ale w sumie czego oczekiwać po dzbanach bez szkoły i znajomości statystyki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@chinski_pierozek: te statystyki odnoszą się wyłącznie do ludzi na etacie. Gość, który ma działalność i kładzie kostkę brukową zarabia z 3x tyle co mediana zarobków z wyższym wykształceniem.

Inna sprawa, że np. budowlanka rządzi się innymi prawami i tam każdy zarabia na
@Dawisek: no z tym lepszy to się zgadzam, to idiotycznie napisali. Zresztą co to znaczy słabszy dla nich? Mający mniej testosteronu czy masy mięśniowej? xD Ale to pewnie jakiś żałosny fanpage połączony z kołczingiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozackikozak: ze wszystkich słabych uczniów, których znałem, tylko jeden ogarnął sobie przyzwoitą karierę, bo zamiast do szkoły jeździł gdzieś do warsztatów, popracował w detailingu jak się zrobiło modne i wyjechał za granicę.
Ale to tak jak z glazurnikiem - jeden na stu zarabia dużo na swoim, a reszta robi to, bo njc więcej nie umie.
Słabi uczniowie zazwyczaj są nierozważni, nie szanują zdrowia (skłonność do używek), ani pieniędzy, a do tego
@kozackikozak: Ale ten obrazek ma racje. Milliony się robi w biznesie, a tam trzeba czuć się komfortowo w sytuacji niepewności i niejasności, iść w ciemno, ryzykować, cwaniakować itp. Też soft-skills - trzeba umieć nawiązywać kontakty i się przyjaźnić. No a silniejszy uczeń pójdzie na studia i będzie wysyłał CV na etat.
Nie to że każdy debil-neuk po szkole stanie millionerem, ale wśród millionerów wbrew pozorom niedużo jest ludzi z dyplomami z
@kozackikozak: Cos w tym jest xd sam rzucilem szkole w wiemu 17 lat i dzis mam dwie firmy. Matura w wieku 24 lat z marszu, zeby ‚nie bylo glupio’ i jakos sie da. Milionerem moze nie jestem, ale do tego daze na wlasnych warunkach ¯_(ツ)_/¯
@kozackikozak: prawda jest taka, ze prymusi radza sobie w zyciu najlepiej - jedna prymuska z mojej klasy jest lekarzem radiologiem, inny prymus jest muzykiem i ma chyba ze 3 domy i jezdzi bmw, inny prymus jest inwestorem gieldowym i kierownikiem biura maklerskiego, ma chyba nieruchomosci nawet w londynie

slabi uczniowie sa urzednikami, jakimis robolami za 5000 maks.

zdrowy rozsadek podpowiada, ze od iq wszystko zalezy - osoby bystre maja kupe kasy,
Widzę, że sporo osób nie rozumie przesłania tekstu ze szkoła, ale nic dziwnego, gdyby każdy rozumiał, to na świecie byliby sami milionerzy i nikt nie byłby wyjątkowy.
@arsen-zujew:

Ale ten obrazek ma racje. Milliony się robi w biznesie, a tam trzeba czuć się komfortowo w sytuacji niepewności i niejasności

Nie ma racji, nawet jeśli ograniczymy się do milionerów to 60 ze 100 najbogatszych polaków ma wykształcenie wyższe przy średniej dużo poniżej 40% dla społeczeństwa