Wpis z mikrobloga

@kozackikozak: właśnie wszedłem raz na IG na podobny profil i od tej pory wyświetlają mi się same takie zdjęcia. Nie ukrywam, jest to trochę uzależniające, pokroju że pasjonat spędza od 7 do 21 czas w pracy kiedy ty pracujesz od 8 do 16 a po pracy grasz w gierki. Albo, że w wieku 30 lat powineneś posiadać 100,000 dolarów w inwestycjach i że 50% twoich wydatków to inwestycje. Takie profile to
@kozackikozak ale fikołek, może teraz dlaczego słaby piłkarz jest lepszy
-zdobywa inne umiejętności kiedy inni trenują
-rozumie że piłka to nie wszystko
-buntuje się przeciwko trenerowi
-wie o tym że boisko nie nauczy go zarabiać
@enzojabol:

większą karierę bardzo często robią studenci, którzy mieli nieco gorsze oceny niż prymusi

Nie komentuję bo to nie jest przedmiotem dyskusji, obrazek i komentarze były o ocenach w szkole. Ze względu na brak badań pewnie ciężko też byłoby zweryfikować czy to co napisałeś jest prawdą w Polsce (w US i na zachodzie na pewno lepsi studenci lepiej zarabiają, ale niekoniecznie ma to przełożenie na PL, m. In. z powodów
@kozackikozak: można jak najbardziej olewać oceny i wyjść potem na swoje. Trzeba tylko mieć tyle oleju w głowie, żeby nie robić sobie problemów. Normalnie zdawać klasy, robić jak trzeba zrobić i nie #!$%@? za bardzo. Nie każdy musi iść na studia. Niestety dużo osób w wieku szkolnym w swoim małym mózgu nie rozkminia, ze kozaczac do nauczyciela czy robiąc inne fikumiku przysparza sobie tylko więcej problemów zamiast zająć sie swoimi sprawami.
@kozackikozak: Hmm ja miałem średnią w zasadzie koło 3 zazwyczaj. Skupiałem się tylko na 2 przedmiotach które byłyby mi potrzebne - biologia i chemia. Zawsze milem z tego powodu przesrane. Kujony ze średnimi 5 i wyżej namaszczeni na przyszłych ludzi sukcesu. Co się okazało ? Cała ostatnia ławka, ktora zmagała się z poprawkami 1 itd zarabia dziś lekko ponad 10k na miesiąc a kujony #!$%@? za 3. Więc może jednak w
@kozackikozak: To by może miało jakiś minimalny sens jakby było coś w stylu dlaczego ktoś z IQ 180 będący słabym uczniem jest lepszy. No ale wtedy nie trafiało by to do targetu ludzi którzy to kupują xd
@kozackikozak: potwierdzam, wmawianie młodym ludziom, żeby byli cwaniakami i nie poszerzali swoich umiejętności, żeby potem zderzyli się z rzeczywistością i tworzyli okazje dla bardziej ambitnych osób TO JEST sposób milionera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prima_aprilis: Jest dokładnie tak, jak piszesz. Widzi się tych, którzy osiągnęli sukces. Też kiedyś miałem taką rozkminę, że ja zanim coś zacznę to 100x przemyślę, przeanalizuję, muszę dokładnie wiedzieć jakie formalności załatwić, jakie papiery. A taki Sebek jeden z drugim cyk ciągną auta z Reichu, sprzedają odpicowane albo na części i hajs się zgadza. Ale jest tak, jak mówisz - po pierwsze widzisz tych, którym się udało, rzeczywiście mają z tego