Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 592
Napisała do mnie na fejsie laska, czy możemy się poznać. Ja najpierw zdziwiony pytam ją co ma na myśli, a ta, że bardzo jej się spodobałem po zdjęciach i czy się z nią umówię na kawę. No to mówię jej, że nie bardzo bo mam dziewczynę. Ta odpisała tylko, że szkoda. Sprawdziłem jej profil i legitny, dużo znajomych w tym wspólni ze mną. Patrzę na zdjęcia, a tam kilka na których jest z moją dziewczyną na których wyglądają jak najlepsze przyjaciółki. Po mojemu moja kobieta wpadła na genialny pomysł testowania mojej wierności, ale coś jej nie pykło w planie. Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?


@Shitadel: może z nią o tym porozmawiać, zapytać, pogadać o waszym o związku, hmm? Tak by logika podpowiadała jeśli traktujecie się poważnie

Ewentualnie oczywiście możesz - jak wyżej sugerują - na podstawie swoich domysłów obwiniać swoją laskę o chore akcje, następnie hodować żal i złość, w końcu odwalić swoją chorą akcje, a potem obowiązkowo obwiniać wszystkie panny świata za to, że coś nie pykło
@Shitadel: ja bym jakoś próbował sprawdzić czy to shittest czy nie. Jeśli tak to ewakuował bym się ze związku w szybkim tempie, jeśli musi testować moją wierność to oznacza że mi nie ufa. Chyba że dałeś jej powody do tego, ale to nadal toksyczne zachowanie
@Shitadel: hehe, przypomniało mi się jak moja koleżanka mi opowiadała jak to specjalnie robiły takie akcje z innymi koleżankami i podstawiały sobie swoich chłopów żeby sprawdzić który ma ochotę na skok w bok a który nie....

Ironią losu było to, że kilka miesięcy później, niecałe półtora roku po swoim ślubie, owa koleżanka #!$%@?ła się z tatuażystą i zostawiła swojego męża xddd
Weź wyruchaj jej matkę i zaaranżuj to tak żeby was nakryła niby przypadkowo

+: Shitadel, s---k +1184 innych


@OZIMONSTER: Jakbym to widział w jakimś filmie, ale chyba nie, wydaje mi się.