Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 592
Napisała do mnie na fejsie laska, czy możemy się poznać. Ja najpierw zdziwiony pytam ją co ma na myśli, a ta, że bardzo jej się spodobałem po zdjęciach i czy się z nią umówię na kawę. No to mówię jej, że nie bardzo bo mam dziewczynę. Ta odpisała tylko, że szkoda. Sprawdziłem jej profil i legitny, dużo znajomych w tym wspólni ze mną. Patrzę na zdjęcia, a tam kilka na których jest z moją dziewczyną na których wyglądają jak najlepsze przyjaciółki. Po mojemu moja kobieta wpadła na genialny pomysł testowania mojej wierności, ale coś jej nie pykło w planie. Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
@Shitadel: ale czemu uważasz, że nie pykło w jej planie? Uważasz, że ona liczyła, że dasz się złapać w jej pułapkę? Raczej ucieszyła się, że tak się zachowałeś. Bo chyba odmówiłeś jeszcze zanim wyczaiłeś, że one się znają.

W ogóle jak laska sama pierwsza pisze i wprost od razu proponuje spotkanie, to chyba każdemu powinna się zapalić lampka ostrzegawcza. Jeśli to nie jest na wierność, to pewnie jacyś łowcy nerek.
  • Odpowiedz
@Shitadel: Skąd wy bierzecie te baby do #!$%@? (°°

Chociaż by #!$%@? usunęły wspólne zdjęcia ameby umysłowe ja #!$%@? uciekaj jak najdalej bo będzie miała tulko gorsze pomysły widać ze szuka podniet i argumentu do kłótni.
Albo ma #bolecnaboku i szuka pretekstu.

Tak czy inaczej taktyczne #!$%@? w podskokach tako radzi BBQ (jestem laska jak coś i mam męża serio mówię
  • Odpowiedz
  • 0
@Shitadel mój znajomy spotykał się z laską, która zakładała fejkowe konta tylko po to, żeby proponować mu spotkania oraz obrażać i grozić jego koleżankom.
  • Odpowiedz
jeśli serio cię testowała to teraz pewnie jest spokojna że jej nie zdradziłeś. Teraz jest mniej czujna. Weź wyruchaj jej matkę i zaaranżuj to tak żeby was nakryła niby przypadkowo


@OZIMONSTER: uuu napracowane tak na 96% - BRAWO
  • Odpowiedz
Napisała do mnie na fejsie laska,


@Shitadel: Czy mi się zdaje, czy aby takie coś miało miejsce trzeba być gwiazdą rocka niczym Zenek Martyniuk?

Chyba to dowód na to jak bardzo kobiety nie znają realiów rynku trzody chlewnej, myśląc, że to nie wzbudzi podejrzeń.
  • Odpowiedz