Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 592
Napisała do mnie na fejsie laska, czy możemy się poznać. Ja najpierw zdziwiony pytam ją co ma na myśli, a ta, że bardzo jej się spodobałem po zdjęciach i czy się z nią umówię na kawę. No to mówię jej, że nie bardzo bo mam dziewczynę. Ta odpisała tylko, że szkoda. Sprawdziłem jej profil i legitny, dużo znajomych w tym wspólni ze mną. Patrzę na zdjęcia, a tam kilka na których jest z moją dziewczyną na których wyglądają jak najlepsze przyjaciółki. Po mojemu moja kobieta wpadła na genialny pomysł testowania mojej wierności, ale coś jej nie pykło w planie. Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3472
@Shitadel: jeśli serio cię testowała to teraz pewnie jest spokojna że jej nie zdradziłeś. Teraz jest mniej czujna. Weź wyruchaj jej matkę i zaaranżuj to tak żeby was nakryła niby przypadkowo
  • Odpowiedz
@Shitadel: Powiedz jej wprost że jej znajoma podbija do Ciebie. I nic więcej. Niech sobie panienki wyjaśniają między sobą czy to shittest, czy koleżanka wyciąga rączki po nieswoje.

Jeśli to shittest, to sprawdza nie tylko czy chwycisz przynętę, ale także jak rozegrasz olanie przynęty. Zero emocji... chill i teraz piłka po jej stronie.
  • Odpowiedz