Wpis z mikrobloga

Po całym twitterze zaczęły się pojawiać wpisy, że oni to na PiS już nie zagłosują i jakie to błędy popełnili, że ich kiedyś popierali. Kur wa jakie to jest typowo Polskie. Klapki na oczy i dopóki ciebie to bezpośrednio nie dotyczy to wszystko spoko. Upolitycznienie sądów, TK, kompromitacje na arenie międzynarodowej, waly i marnowanie naszych pieniędzy, aborcja, propaganda z TVP za nasze pieniądze, szczucie ja LGBT, podsłuchiwanie opozycji podczas kampanii, lexTVN? Spoko, bo nas to bezpośrednio nie dotyczy. Ale jak przyszły rachunki za gaz, prąd i zabrali im hajs na polskim wale to nagle wszyscy wielcy przeciwnicy PiSu i „jak ja mogłem na nich głosować”???? Macie swojego Kaczora, wielkiego stratega i przywódcę, któremu najchętniej pol roku temu jeszcze pomnik byście postawili. #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #polska
fanmarcinamillera - Po całym twitterze zaczęły się pojawiać wpisy, że oni to na PiS j...

źródło: comment_16416479199yOIf3R9chgmMC7lAc4EyE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Ja w te wpisy nie wierzę. Uwierzę jak zobaczę wyniki wyborów poniżej 20%. Niestety uważam że polscy narodowi idioci to tak ciężki przypadek, że i tak będzie 28% poparcia, bo to przecież wszystko wina Tuska i panie no "mimo wszystko PiS".
  • Odpowiedz
  • 3
@fanmarcinamillera wielokrotnie się nad tym zastawiałem i doszedłem do wniosku że Polakom można pluc w ryj ale trzeba im zapewnić kiełbasy i piwa, pięknie teraz widać że kończy się kiełbasa a i piwo drogie to i Polacy się zaczynają burzyć
  • Odpowiedz