Wpis z mikrobloga

Jeśli będzie dużo plusów, opiszę historię rajdu bohaterskiej Policji na moją chatę. Historia dość długa, ciekawa i kilka zwrotów akcji. Wliczając grę dwóch funkcjonariuszy na mojej konsoli PS4 w Mortal Kombat XL ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie to nie żart moi mili, tak pracuje Polska policja za wasze podatki ¯_(ツ)_/¯
Jestem przerażony ilu narkomanów wyhodował ten kraj przez ostatnie 20 lat,


@Lemon_cheese: WUT?

Przecież narkomanów w tym kraju liczymy w milionach i są nimi alkoholicy. Z jakiego powodu alkohol nie należy w waszej nomenklaturze do narkotyków, skoro nim jest. I to mocno uzależniającym, a i doprowadzającym do dziesiątki tysięcy razy większych szkód niż całe inne badziewie razem wzięte.

Przyjęło się, że heroina, że obciąganie na dworcu, że masakra. A jakoś nikomu
@mcnight95: nie kolego, nie na taką skalę. Pamiętam jak ponad 15 lat temu kiedy chodziłem jeszcze do liceum, znaleźliśmy liść trawy na 18-tce kolegi.Wszyscy nakręceni i wstawieni, szybka decyzja - palimy. Każdy sobie wkręcili, że się spizgal wielkim liściem marihuany( ͡ ͜ʖ ͡). Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale dużo moich znajomych, kiedyś spokojnych ludzi dla których jedyną rozrywką był alkohol ma teraz poważny
@Lemon_cheese: Mam. Ale prawdopodobnie przez dłuższy czas o tym nawet nie wiedziałem ("nie poznałbym"), póki nie przyszedł kiedyś prosto z pracy na impreze. W pewnym momencie (juz kolo polnocy) przypominam sobie coś i pytam go "A ty przypadkiem jutro(dziś) do roboty z rana nie idziesz?" i było coś typu "No ide, a w czym problem" po czym wciągnął krechę jakiegoś białego prochu i poszedł dalej imprezować. I faktycznie nie poszedł spać