Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: No i tak trzymaj, ja też nie, nawet nie próbowałem. Patrząc choćby na jaraczy i na to, jak szybko perspektywa oddala im się od rzeczywistości, najlepiej jest trzymać się zasady not even once.
@Xemioza: mdma 1-2 razy do roku, ziolo (jedzone) od swieta xd

Alkohol prawie 0

Jestem cpunem?

Słowo klucz którego użyłem w tym wpisie - regularnie. Czy nazwał bym Cie ćpunem?- nie, raczej amatorem narko zabawek od święta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@curiousboi: typie ale dałeś ankietę xD generalnie daj plusa jak ćpasz regularnie, cpales jednokrotnie a jak trawkę tez jarasz to daj xDDDD wrzucił w jeden worek wszystkich praktycznie i essa

Ty tak serio?
Gdzie napisałem, ćpałeś jednokrotnie?Cały wpis odnosi się do narkomanii, czyli REGULARNE zażywanie, to samo z ziołem. Czego nie rozumiesz?TYPIE()()
@kamolek: wyjedź np do takiego UK
Przerazisz się jak łatwy pieniądz i dostępność narkotyków zrobiły z ludzi ćpunów.

Tak się akurat składa, że mieszkałem 5 lat w UK i znam bardzo dobrze problemy ludzi tam mieszkających :)
Mój pierwszy wyjazd - Lipiec 2006, funt stał po 6.50 () , była to moja pierwsza praca w życiu zaraz po skończeniu liceum.
@mcnight95

bzdura narkotyki zawsze były, teraz po prostu więcej się o tym słyszy przez mass media


Czy ja gdzieś napisałem, że narkotyki pojawiły się wczoraj? Chodzi mi o to, że popyt i podaż się zwiększył. Oceniam z perspektywy mojego życia i własnych obserwacji.