Wpis z mikrobloga

Po 1,5 miesiąca randkowania zechciała związku, zgodziłem się bo widziałem, że okazuje duże zainteresowanie, entuzjastycznie podchodzi do możliwości spotkania się i ma dużo frajdy ze spędzania ze mną czasu. Nie minęły nawet 2 miesiące związku i się zdystansowała, znudziła więc wysłała tekst, który mógłbym przetłumaczyć jako: "Nie stymulowałeś moich emocji wystarczająco intensywnie, więc moje zainteresowanie się wypaliło, ale zostawię cię na beta orbicie na wszelki wypadek". Tak to już jest mirki, jak nie pajacujecie przed swoją księżniczką, albo jesteście za dobrzy to ona szybko się nudzi i znajduje sobie jakieś wymówki na zostawienie was. Na szczęście też nie byłem jakiś mega chętny do podtrzymywania kontaktu bo nie mamy żadnych wspólnych zainteresowań ani tematów do rozmowy, więc już chętniej spedzalbym czas wolny ze swoimi kolegami, a do związku wziął mądrzejszą dziewczynę, z którą mam więcej wspólnego jeśli się w końcu taka trafi.
#logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #blackpill #redpill #randkujzwykopem
Erlein - Po 1,5 miesiąca randkowania zechciała związku, zgodziłem się bo widziałem, ż...

źródło: comment_1641333797oHZIum4swktJFTLLm9RIao.jpg

Pobierz
  • 18
@Sudo_exit: jej wiadomosc była zbyt długa abym zmieścił ją na jednym screenie, ale nie było tam nic specjalnego. Powiedziała że nie przypadł jej do gustu jakiś mój tekst i odebrała go za niemiły i powinienem był ja od razu przeprosić xD na takim etapie jak dziewczyna traci zainteresowanie w relacji uczepi się o każdą możliwą pierdołę i wmówi sobie oraz chłopakowi że zrobił coś okrutnie złego. Naprawdę nie ma co się
@ArniHell: miałem już tak z ostatnią znajomą która mnie odrzuciła i jeszcze przy okazji opluła. 3 miesiące później pisze z przeprosinami jak to ona żałuje. Ja żałuję że w ogóle jej odpisałem, bo chciałem się dowiedzieć dlaczego tak postąpiła skoro wcześniej normalnie się spotykaliśmy raczej na luzie i zapoznawaliśmy. One serio nie mają sensownych powodów, robią to bazując na tym jaki mają humor w danej chwili. Ta zaczęła jakieś #!$%@? o
@Erlein:

jak nie pajacujecie przed swoją księżniczką, albo jesteście za dobrzy to ona szybko się nudzi


W sensie, że dziewczyna mówi "jesteś dla mnie za dobry" albo "zasługujesz na kogoś lepszego niż ja"? xDD Tak małpa mówi do gałęzi, od której odbija się wyżej. Tłumaczenie "jestem za dobra dla ciebie" "zasługuję (i znalazłam) kogoś lepszego niż ty".
@Erlein: Normalny schemat, usłyszałem prawie identyczny tekst ostatnio :D. Muszę najpierw kogoś lepiej poznać, wszystko wydarzyło się tak szybko bla bla bla. Znaczy to tylko tyle, że byłeś dość atrakcyjny żeby wejść z tobą w układ, przespać się z tobą kilka razy, ale nie na tyle żeby jej koleżankom uginały się nogi na twój widok, więc skaczemy w kolejne randki, flirty, pierwsze kolacje ze śniadaniem. Kobiety obecnie nudzą się z prędkością
@Jestembogaty: Nawet niekoniecznie musiał pojawić się chad, trochę dłużej się nie widzieliśmy, nie zabierałem jej na ekscytujące randki, trochę mniej pajacowałem ostatnio więc straciła zainteresowanie bo liczyła na to, że chłopak ją będzie ciągle zabawiał. Żałuję, że się zgodziłem na związek, krótko po tym zaczęła się powoli dystansować. Ogólnie stracony czas, księżniczka pragnęła towarzystwa i wrażeń a nie głębszej relacji
@Jestembogaty: I dalej to przegrywowe pierdo..., w życiu poznałem 3 chadów na krzyż, z tego 2 w długoletnich związkach, ciekawe w życiu ilu kobiet mogli się pojawić. Tak jakby kobieta która ma od metra koleżanek, rodzeństwo z którym się trzyma, ludzi w pracy i w razie czego seks na wyciągnięcie telefonu, potrzebowała w tych czasach stałego partnera. To nie 19 wiek że kobieta musi kogoś mieć bo nie ma kto w