Wpis z mikrobloga

czemu bekazlewactwo ? To lewactwo ubiegłego wieku wywalczyło dzieciom brak pracy w np kopalniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak 14h dnia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także polecam się zapoznać z historią


@piotrlionel: Aha, czyli za dawne zasługi teraz należy nowych brać za tak samo mądrych jak starych?

To jedziemy z twoją logiką: wszystkie nowe "Solidaruchy" to bojownicy o wolność.


Obecna lewica
@Dawkins_Wszechwiedzacy: a gdzie ja piszę o współczesnej lewicy. Bruździ mi tag bekazlewactwa kiedy to stare lewactwo walczyło o lepszy byt pracownika. Solidarność to tacy bojownicy o wolność że hoho. W tym kraju dopiero jak nikt nie ma chleba to ludzie wyjdą na ulice. Tak to każdy liczy żeby tylko sąsiad miał gorzej. Można pływać w szambie po szyję, byle tylko sąsiad pływa już po uszy w podobnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrasierCrane: ona napisała akurat to co piszą wykopki pod tagiem #januszebiznesu od lat. Faktem jest że w dużych korpo masz wszystko lepiej zorganizowane, prawo jest przestrzegane czego o małych firmach powiedzieć nie można, ale nie znaczy to, że wielkie korpo są od razu lepsze.
Bruździ mi tag bekazlewactwa kiedy to stare lewactwo walczyło o lepszy byt pracownika


@piotrlionel: Do uspokojenia twojej złości powiem że lewactwo =/= lewica.
Tak jak baba =/= kobieta i kibol =/= kibic czy sympatyk.

Nie irytuj się więc w ten sposób, bo tag #bekazlewactwa jakoś nie jest dodawany do znalezisk historycznych o prawach pracowników tylko o debilnych pomysłach kawiorowych lewaków, których ręce nie splamiły się pracą, bo rodzice opłacają ich "aktywizm"
czemu bekazlewactwo ? To lewactwo ubiegłego wieku wywalczyło dzieciom brak pracy w np kopalniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak 14h dnia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także polecam się zapoznać z historią. Chyba że uważasz, że poprawnym jest pani na kasie siedząca w pampersie ?


@piotrlionel: i sugerujesz, że gdyby to było dziś dozwolone w Polsce to na obecnym poziomie rozwoju byłoby
sławuś ciągnący dotację jak #!$%@? a nawet nie będący posłem zgrywający antysystemowca

a najlepsze że są tacy co się na to nabierają XD


@Hylfnur: slawus jest znany z tego, ze harowal i sie dorobil, teraz ludzie pracuja na niego. Przedstawiciele lewicy czesto sa znani tylko z tego, ze np. sa homoseksualistami. Najlepsze jest to, ze niektorym to wystarcza xD
@FrasierCrane: ona napisała akurat to co piszą wykopki pod tagiem #januszebiznesu od lat. Faktem jest że w dużych korpo masz wszystko lepiej zorganizowane, prawo jest przestrzegane czego o małych firmach powiedzieć nie można, ale nie znaczy to, że wielkie korpo są od razu lepsze.


@Alakecz: Aha, czyli organizacja pracy w Amazonie jest wzorem, spoko.
Już nie wspomnę, że korpo specjalizują się w unikaniu podatków, na płaceniu których tej lewaczce powinno