Wpis z mikrobloga

Cud. Jeżdżę od rana po #warszawa i nagle wszyscy (w tym ja) przestali #!$%@?ć, każdy stosuje się do znaków.

Nowe mandaty przyniosą chyba rewolucję na naszych drogach.

Jakie macie odczucia w innych miastach? #drogi #prawo #motoryzacja
  • 37
  • Odpowiedz
Dla polskich kierowców łatwiejsze jest szukanie problemów i spisków zamiast po prostu uznać przepisy. Ograniczenie 50km/h na wiosce? Przecież to wymyślił debil! Artykuł na wykopie o zabiciu kilku osób przez pijanego kierowcę? Olaboga co Ci ludzie wyprawiają.


@lgc89: Przyznaję ci odznakę wzorowego leminga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: tak tak. Za to Ty jesteś tym oświeconym xd zawsze mam bekę z takich jak Ty. Nie wiesz co napisać to pisz leming xdddd Trzymaj się w tej piwnicy
  • Odpowiedz
  • 0
@batq o też to zauważyłam, jakiś nieliczny się trafi co na 30 przyspiesza do 50, ale tak to jakoś spokojnie. Na autostradzie też w miarę spokój, tylko jeszcze mają problem z odstępami.
  • Odpowiedz
@lgc89: Bekę? To tylko bęłkot leminga. Jeśli jedynym argumentem jaki masz to fakt, że jest takie prawo i nie dopuszczasz dyskusji nad nim to jak ty chcesz mnie obrazić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@batq we Wrocku bez różnicy, na obwodnicach dalej wyprzedzanie przed przejściem, 80+ na 70tce. Do tego chamskie wyprzedzanie na podwójnej w mieście. Na trasie za to pełno 70tek na ograniczeniu do 90. I tak się powoli żyje na tej wsi. Dla mnie nowe stawki to polowanie na ludzi, którzy popełnią błąd, a nie na faktycznych rajdowców. Na duży minus płynność jazdy na trasie. Jeszcze bardziej utwierdzam się w tezie, że Polska
  • Odpowiedz
Jeśli jedynym argumentem jaki masz to fakt, że jest takie prawo i nie dopuszczasz dyskusji nad nim


@cwlmod: xdddddddddddddd aż się oplułem ze śmiechu. No właśnie chciałem dyskutować i przedstawiłem swoją opinię. Ty oprócz pisania jakichś głupot o lemingach nie podałeś nawet pół argumentu i jeszcze piszesz tutaj o jakimś bełkocie i nie dopuszczaniu dyskusji na jakieś tematy. Nie chce mi się już pisać bo znowu wyjedziesz o jakichś lemingach,
  • Odpowiedz
Co za brednie. Zadałeś sobie trudu i sprawdziłeś jakie są "zyski" z mandatów? Wiesz jaka jest ściągalność mandatów? Patrząc na ostatnie lata w dużym uproszczeniu jest to 50-60%. System egzekucji pieniędzy z mandatów jest bardzo kulawy i jest to wręcz śmieszne, że ktoś myśli, że to ma ratować budżet xd.

Dla polskich kierowców łatwiejsze jest szukanie problemów i spisków zamiast po prostu uznać przepisy. Ograniczenie 50km/h na wiosce? Przecież to wymyślił debil!
  • Odpowiedz
Co za bełkot leminga xD Gdzie tutaj jest jakikolwiek argument? xD


@cwlmod: Chcesz argumentu za zmianami w przepisach? Proszę - większość Polaków nie potrafi jeździć ani dostosowywać prędkości do panujących warunków. Gaz do dechy nie jest umiejętnością. A dowodem jest ilość wypadków śmiertelnych i stłuczek na tle reszty EU
  • Odpowiedz
@cwlmod: No no fajne masz te liczby. Te poniższe to wypadki śmiertelne na rok. A w przeliczeniu na mieszkańca to przed nami jest tylko Łotwa i Ruminia. A teraz wypad na czarno trollu

2010 rok
Norwegia - 208
Grecja - 1258
Portugalia
  • Odpowiedz
@maad: Hehe tak jak mówiłem, kłamałeś i dalej kłamiesz. Zapomniałeś wspomnieć o spadku wypadków i ofiar rok do roku? Zapomniałeś wspomnieć, że wszystkie kraje na zachód mają gęstą sieć autostrad?

Spadaj kłamco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Skoro nie mamy infrastruktury do #!$%@? to tym bardziej pokazuje, że Polacy nie umieją jeździć i dostosować się do warunków na drodze. Mamy taki spadek, że nadal i od lat jesteśmy w czołówce wypadków śmiertelnych w EU xD
  • Odpowiedz
@maad: Cześć zakłamany dzbanie. Haha zaorany zostałeś i jeszcze psioczysz? xD

Trend jest spadkowy i nie jest marginalny - polacy jeżdża coraz lepiej, a patrząc na ukraińców najlepiej widać nasz postęp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz