Wpis z mikrobloga

yanosik powinien zostać zakazany, tylko śliniące się debile i zwierzęta tego używają, by #!$%@?ć "szybko ale bezpiecznie" i rozjeżdzać pieszych xD
a cała baza użytkowników przekazana policji, by profilaktycznie wystawić im mandat 1500zł + 15pkt karnych
nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#yanosik #mandat #mandaty #bekazpodludzi #polskiedrogi
matihax - yanosik powinien zostać zakazany, tylko śliniące się debile i zwierzęta teg...

źródło: comment_1641067024fcqYXvWVRKT6NDAjZCzBaw.jpg

Pobierz
  • 74
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matihax: gr8 b8. Yanosik służy unikaniu mandatow w sytuacji jak jade 60 a jest limit z dupy na 40 po remoncie 4 lata temu i stoją milicjanci w krzakach.
Na ograniczeniu 30 km/h na drodze ekspresowej gdzie w teorii jest remont a w praktyce ktoś pół roku temu zapomniał znaku zabrać


@reveil: Zrobiłeś coś z tym, zgłosiłem to komuś? I w którym miejscu jest to ograniczenie konkretnie na mapie aby jak najwięcej osób wiedziało i piętnowało gdakę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matihax: miło co e klatce? Nic e życiu innego co nie zostało tylko bić patykiem po przęsłach. Współczuję, zarówno położenia, ale i umysłu, bo ten też jest już w klatce i choćbyś z okowów się wydostał, to będziesz je wciąż miał w sobie. A to najwyższy triumf komunistów.
Ale prole też są potrzebni jako antyprzykład dla pozostałych.
nie chodzi o socjalizm, ale w jakim celu w ogóle jest ten janosik oprócz pomaganiu w przekraczaniu prędkości w miejscach gdzie policja nie widzi?


@Winsomeboy: Domyślam się że w celu zapobiegania łupienia obywateli przez miłościwie nam panujących. Sam nie używam bo aplikacja jest jakaś taka nieintuicyjna. Preferuję zwykłą nawigację z naniesionymi fotoradarami.
@eiaculatiopraecox: psst, zdradzę ci sekret; można nie zostać złupionym po prostu nie łamiąc przepisów, ale to za dužo dla dwucyfrowego iq wykopka xDDD

"olaboga znak na autostradzie postawili z ograniczeniem do 10 a ja 189 jechałem co teraz??????" - usprawiedliwienie każdego debila #!$%@?