Wpis z mikrobloga

yanosik powinien zostać zakazany, tylko śliniące się debile i zwierzęta tego używają, by #!$%@?ć "szybko ale bezpiecznie" i rozjeżdzać pieszych xD
a cała baza użytkowników przekazana policji, by profilaktycznie wystawić im mandat 1500zł + 15pkt karnych
nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#yanosik #mandat #mandaty #bekazpodludzi #polskiedrogi
matihax - yanosik powinien zostać zakazany, tylko śliniące się debile i zwierzęta teg...

źródło: comment_1641067024fcqYXvWVRKT6NDAjZCzBaw.jpg

Pobierz
  • 74
@matihax: Zapomnieli zdjąć nieczytelny i zasłonięty w #!$%@? 40 znakami lub krzakami znak 40 km/h na jakiejś dk. Jechałeś niesamowite 91 km/h. Co teraz? Jesteś debilem #!$%@?? Piratem?

Jakim trzeba być ułomem, by bronić pisowskiego zamordyzmu, szok.
@kupkesobieciagne: tak, jesteś debilem, wystarczy zwolnić :) jakoś przez 6 lat posiadania prawka i robienia 20k rocznie jedynie raz się natknąłem na słabo widoczny znak i było to 70 na krajówce

zamordyzm to jeżdzenie przepisowo, ok XDDD
@matihax Nie ma piękniejszego towarzysza podróży po sieci wiejskich dróg jakie mamy w tym kartonowym kraju z absurdem drogowym na niemalże każdym zakręcie. Zakazać to możesz sobie siadania za kierownicę skoro jesteś "śliniącym się debilem", a przy okazji i zwierzęciem... Cudowna i realna ochrona przed pajacami i chowającymi się w bramach i innych krzakach by wydoic kierowcę, który mógł trochę więcej jechać po przeprawieniu się z traktorami, tirami, rowerzystami i szambem drogowym
TheDestroyer - @matihax Nie ma piękniejszego towarzysza podróży po sieci wiejskich dr...

źródło: comment_1641130114Z0S1sbjksnMNUWxGYci8a5.jpg

Pobierz
@marc1027: Faktycznie nic nie zrobiłem - mea culpa. Tak szczerze to nawet nie wiem gdzie miałbym to zgłosić. Już tego dawno nie ma na szczęście. Było kilka lat temu na którymś odcinku S3 razem ze znakiem "wyjazd z budowy" mimo że budowa na tym odcinku była już dawno ukończona.
@matihax: Przecież Yanosik dzięki wpisaniu w kod apki ograniczeń prędkości na drogach służy też do poprawy bezpieczeństwa. Dzięki temu wiesz chociażby jaka jest dopuszczalna prędkość w jakiejś wiosce, w której sebixy przetrąciły znaki drogowe bądź zdjęto je podczas remontu.