Wpis z mikrobloga

@vectoreast W średniowiecznej nauce panował pogląd, że cały wiedza potrzebna człowiekowi jest objawiona przez Boga i zawarta w Piśmie Świętym. Dlatego głównie badaniem Biblii zajmowały się średniowieczne ośrodki nauki - klasztory i nieliczne uniwersytety. Oryginalność i nowość nie były mile widziane.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Po słowie gimboateusz już od razu można się kapnac ze ma się do czynienia z człowiekiem butnym i głupim. Argument twój jest argumentem człowieka zadufanego w siebie, który myśli ze ma racje. Przez kościół katolicki nauka stanęła w miejscu na wiele wieków, bo to właśnie kościół ja stopował.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Napisałeś dużo górnolotnych słów, z których gówno wynika i dalej nie potrafisz odnieść się do stawianych wyżej przez innych argumentów, a jedyna twoja odpowiedź, to odmienione na wszystkie sposoby "a bo kościół". Jedynym butnym i głupim w tym wątku jesteś ty i durnie, którzy cię plusują.
  • Odpowiedz
@vikop-ru: @Krzysztof53647: @mikau: Ale się tu zleciało stado zakompleksionych gimbo wykopków XD. Oczywiście jak by Polacy wierzyli w allaha to teraz byście szkalowali islam bo gupi polacy, potraficie tylko pluć jadem na każdego i wszystko co związane z Polska. Idźcie dalej krzyczeć #!$%@? i malować kościoły wy elito XD
  • Odpowiedz
@robert7454: O czym ty w ogóle gadasz? Masz urojenia? Sam sobie dopowiedziałeś cała historie i dopisałeś różne wątki o_0 No, no gratuluje silnej psychozy. My tutaj mówimy jak kościół zatrzymał na wiele wieków rozwój nauki, a ty gadasz o islamie, pluciu na Polskę i malowaniu kościołów xD Gdzie ty masz tu sens, logikę i jak to wszystko podłączyłeś w swej głowie? Powiedz mi, chce wiedzieć na jaki typ zaburzeń cierpisz
  • Odpowiedz
@robert7454: ja tylko skomentowałem religię, która nic nie wniosła oprócz budowli a nie kraj i obywateli. Niestety wyszedłeś w tym momencie na zakompleksionego Polaczka z syndromem oblężonej twierdzy XD
  • Odpowiedz
@robert7454: wow ale masz bogate słownictwo. Normalnie argumenty level ekspert. Choćbym ci nawet 300 argumentów dał, które maja ogromny sens to ty i tak wszystko skwitujesz ze ateizm. Brawo, masz naczadzone w głowie od kadzidła. Leć dalej ze swoimi urojeniami na temat malowania kościołów i ułóż sobie w głowie kolejne zdania, a potem denerwuj się ze rozmowa nie poszła tak jak sobie to w głowie uroiłeś.
  • Odpowiedz