Wpis z mikrobloga

Cześć, jutro sylwester, a z racji tego, ze ten rok był najcięższym jakie dotychczas miałem, postanowiłem.. przestać prosić wyłącznie o spełnienie moich próśb, a zebrać WASZE intencje i przy adoracji Najświętszego Sakramentu u Dominikanów w Poznaniu przy odmawianiu wszystkich 4 tajemnic różańca wyprosić ich spełnienia. Pomyślałem, ze każdą dziesiątkę odmowie w jednej intencji, wiec może być ich 20, ale gdyby było więcej zacznę od początku, aż skończę wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Może ktoś z #poznan chce dołączyć? Albo ktoś z innego miasta tez nie ma planów i chce spędzić go z Bogiem, to mogę się podzielić intencjami, podobno gdzie dwóch się modli tam już jest Bóg.
Intencje proszę wysyłać na priv, a propozycje wspólnej modlitwy w komentarzu :)
#chrzescijanstwo #wiara #bog
Pobierz N.....d - Cześć, jutro sylwester, a z racji tego, ze ten rok był najcięższym jakie do...
źródło: comment_1640853894y3S1f4JbWvADwEyh9mD5In.jpg
  • 14
Dziękuje wszystkim za to, ze mogłem się za Was pomodlić i w ten cudowny sposób spędzić ostatni dzień roku :) Dostałem 32 intencje, dołożyłem jeszcze 3 i odmowiłem ogólnie 7 różańcy. Skończyłem odmawiać około 23;40, także miałem chwile na odpoczynek przed mszą sylwestrową. Do zobaczenia w przyszłym toku, mam nadzieje, Że już nie z tymi samymi osobami, bo Bóg spełni wasze prośby ()