Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę jakoś zmienić swoje życie. Niedługo sylwester więc i #postanowienianoworoczne ale trzeba podejść do tego na poważnie. Raczej zrezygnuje z rynku matrymonialnego bo to nie ma sensu i czuje się przez to coraz gorzej. Moje życie codziennie wygląda tak samo. Samotność, rytuna, marazm, nuda, rozmyślanie, alkohol. Chciałbym zmienić coś w swoim życiu, spróbować nowych rzeczy, może zaszaleć. Zarabiam poniżej średniej krajowej, pracuje zdalnie, mieszkam z babcią (duże miasto) i nie mam zbyt dużych wydatków. Odkładanie na mieszkanie zajmie mi 100 lat a nie chce brać kredytu na mieszkanie po to żeby być uwiązany do końca życia i jeszcze mieszkać sam. Nie chce też wydawać wszystkiego byle mieć jakąś rozrywkę. Divy i narkotyki - odpadają. Jednym z fajniejszych pomysłów wydają się podróże - ale przypominam, że pracuje i niewiele zarabiam, więc to na pewno fajna opcja raz na jakiś czas. Co poza tym? Może siłownia? Może kupno jakiegoś fajnego kompa lub konsoli i zrobienie sobie pokoju gracza? Jedzenie raz w tygodniu na mieście żeby wyjść do ludzi i spróbować czegoś dobrego? Szukam inspiracji na spędzanie wolnego czasu, hobby, zainteresowania.

#postanowienia #rozwojosobisty #przegryw #samotnosc #depresja #tfwnogf #doomer #feels #hobby #zainteresowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cc2fd10ed247000a922799
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Muszę jakoś zmienić swoje życie. Ni...

źródło: comment_1640778327K8hXlbt2IRyVqlhCdCMjgj.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: a tak na poważnie, to jak nie masz niczego do stracenia, nic cię nie wiąże z domem i nikt w nim na ciebie nie czeka to zrób kurs na marynarza i pływaj po świecie. Co prawda nie zrobisz tego od razu, ale przynajmniej dobrze zarobisz i uda ci się uzbierać na własne 4 kąty.
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie podejście to pudrowanie trupa.

Ja też miałem podejście kiedyś, że baba mi niepotrzebna, bo po co i sam się tak okłamywałem, ale samotność, brak bratniej duszy i możliwości przytulenia się do kogoś nie minął. To, że będziesz sobie powtarzał, że na #!$%@? mie to, nie sprawi, że tak się stanie. Mnie tylko bardziej od tego psycha siadała, a potem siadałem płakałem, że w sumie tak już jest i nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: pokój gracza to chyba najgorsze co możesz wybrać - siedzenie i tycie przed kompem i tylko babcia będzie donosiła ciasteczka

Siłownia to dobry pomysł - zawsze wyjdziesz między ludzi, może jakiś kurs językowy - ale też stacjonarnie żeby nie siedzieć w domu cały czas

Jeśli chodzi o podróże to bardzo dobry pomysł, zapisz się do grup na Facebooku gdzie ludzie umawiają się na wspólne wypady - 'single na szlaku', 'spontaniczne