Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie chyba najbardziej doluje? Ze w 2015 bylismy w naprawde dobrej sytuacji gospodarczej. Byl czas zeby oszczedzac na czasy kryzysu albo inwestowac na przyszlosc. Przygotowac sie. A calosc zostala #!$%@? na socjal i stolki dla dzialaczy partyjnych. Mielismy naprawde niezla szanse popchnac kraj do przodu. Jest mi po prostu #!$%@? smutno.
#gorzkiezale #neuropa #gospodarka
  • 133
  • Odpowiedz
@Haqim: w 2015 byl czas na start budowy elektrowni atomowej, od 2015 zaczeto wszystkich naganiac na elektryki, a nikt nie pomyslal z czego te elektryki beda zasilane?
  • Odpowiedz
@Haqim: paradoksalnie mi akurat zaczęło się dobrze wieść od 2016. W 2015 to ja nie miałem czego oszczędzać, także no nie podpisze się. Ale władze bym pogonił, bo mógłbym mieć jeszcze więcej natomiast od już za parę tygodni zaczną mnie mocno okradać.
  • Odpowiedz
@Walther00: gratuluje, ja wtedy nie miałem jeszcze praw wyborczych i wiedziałem, że powierzenie Polski śpiochowi z Żoliborza będzie tragiczne w skutkach
  • Odpowiedz
państwo teoretyczne


@DROPTABLEusers: nie prezes NBP, tylko ówczesny MSW i warto wiedzieć, że cytat odnosi się do sposobu patrzenia na państwo i jego walki z przestępczością gospodarczą:

Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje – dlatego, że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność.


a ten drugi cytat odnosi się do projektu PIR, później przekształconego na PFR
  • Odpowiedz
@Haqim: wiem ze tu się na wyroku widzi tylko albo czarne albo białe ale na prawdę zbawieniem jest to struktura naszego długu przesunęła się w stronę długu wewnętrznego przez co nie jesteśmy zakładnikami długu i ustalania stop wg tego długu zagranicznego, o tym się nie mówi ale to wiele dalej ofc w rękach pisu to i tak cały uj jak pieniądze idą na przejedzenie a nie inwestycje ale to już inny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pamiętam jak wtedy sądziłem, że gorszej propagandy uświadczyć się nie da, a kraj jest niemal Tuskową dyktaturą XDDD


@Walther00: byłeś konsumentem albo producentem dopalaczy? Wiesz ze tuska już wtedy nie było?
  • Odpowiedz
op lewacka #!$%@? dalej będzie narzekał że źle, bo można było dać na januszeksy a nie dla matek


@Naturmensch: dawanie madkom jest właśnie turbolewicowe. Pisowce wam wmówiły że są prawicą bo krytykują gejów i mówią szczęsć boże xD A tak naprawdę to ich polityka gospodarcza jest szkodliwym lewarem. Bardzo szkodliwym
  • Odpowiedz
poka mi gdzie są 2 semestry nauki za 2k w mieście wojewódzkim

@peoplearestrange: Wrocław, Alliance Francaise, język francuski - do wyboru grupy z polskimi lektorami i nativami.

C'est difficile mais ce n'est pas possible ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedną grupę prowadzi nawet Pan konsul.

  • Odpowiedz
@terrorym: bzdura, lewicowość to silne, opiekuńcze państwo a nie dawanie hajsu do łapy. Zwykłe rzucanie pieniędzmi przez populistów jest wbrew pozorom bardzo prokapitalistyczne, bo te pieniądze trafiają prosto z budżetu państwa w prywatne ręce usługodawców, którzy nadrabiają braki państwa (jak prywatne przedszkola, korepetycje itd.)
  • Odpowiedz
@Haqim: praktycznie pod każdym względem jesteśmy w lepszej sytuacji gospodarczej niż w 2015r. To po pierwsze. Po drugie trzeba być ekonomicznym analfabetą by pisać o jakimś "oszczędzaniu na kryzys", zwłaszcza w przypadku państwa na dorobku.
  • Odpowiedz