Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie chyba najbardziej doluje? Ze w 2015 bylismy w naprawde dobrej sytuacji gospodarczej. Byl czas zeby oszczedzac na czasy kryzysu albo inwestowac na przyszlosc. Przygotowac sie. A calosc zostala #!$%@? na socjal i stolki dla dzialaczy partyjnych. Mielismy naprawde niezla szanse popchnac kraj do przodu. Jest mi po prostu #!$%@? smutno.
#gorzkiezale #neuropa #gospodarka
  • 133
  • Odpowiedz
@Haqim: Pisałem o tym za każdym #!$%@? pomysłem socjalnym pisu i dostawałem po łbie, że jak to tak w infrastrukturę, w modernizację armii, w służbę zdrowia czy spłatę długów inwestować? Gdzie to zmniejszać administrację i oszczędzać na urzędasach? Teraz wykopki będą żreć gruz bo już dawno temu zrozumiałem, że jedyny sensowny sposób by przeżyć życie z dała od nic nierozumiejących debili to wyjechać jak najdalej.
  • Odpowiedz
@Bekay: No ok. Zgadza się. Ale porównanie bezrobocia jest do całej UE. Tak. Gospodarka rozwija się "pomimo", a nie "dzięki" rządom.
Ukraińców w tych statystykach procentowych uwzględniają? W ilościowych pewnie tak :)

Jak PiS wg Ciebie w tym pomógł? W przyszłym roku zobaczymy ich Polski Ład w akcji. Wolałbym na to nie patrzeć.
  • Odpowiedz
Wolę zarabiać 10k w kraju w którym średnia to 5k niż zarabiać 7k, przy średniej 7k.


@Chris_Karczynski: co to za bullshit porównanie? przeciez każdy by tak wolał
wymyśl inny przykład bo wiem że coś tam chodziło po głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) był pomysł ale realizacja nie wyszła
  • Odpowiedz
@kemek: tak myślałem, że pojawi się argument że gospodarka rozwija się pomimo a dzięki rządowi, no cóż tego nie da się zmierzyć a przynajmniej tak mi się wydaje. Oczywiście że Ukraińcy stanowią sporą część pracowników w samym Wrocławiu ponad 100k, ewentualny konflikt na Ukrainie ponownie może uruchomić emigrację.
  • Odpowiedz
Wiecie co mnie chyba najbardziej doluje? Ze w 2015 bylismy w naprawde dobrej sytuacji gospodarczej.


@Haqim: Ale brednie, przecież Tusk musiał ukraść pieniądze z OFE bo groził mu Trybunał Stanu. xD
  • Odpowiedz
@Bekay:

Zwróć uwagę, że ci ekonomiczni analfabeci kompletnie nie umieją się odnieść do prezentowanych danych. Osiem gwiazdek między uszami, a reszta się nie liczy. Neuropejskie trolle jeszcze idzie jakoś zrozumieć, ale kto takie gówno klika to już nie wiem. Pomijając już nawet wszystko, wystarczy mieć znajomych w wieku produkcyjnym by widzieć co się wokół dzieje. Brak rąk do pracy, wszyscy zarąbani po uszy robotą, od mechaników po automatyków, od sklepowych
  • Odpowiedz
@wicherq: Jeju, ile na wykopie jest PiSowców. Je**ć PIS. Cała wierchuszka obecnie rządzących mam nadzieje, że w przyszłości pójdzie pod Trybunał Stanu choć jak znam życie będzie zgarniać pieniądze w prywatnych spółkach dzięki przepychaniu przez sejm korzystnych ustaw dla korporacji oraz spółek powiązanych z partią.
  • Odpowiedz
@kolikowski: mnie co chwilę okradają pisirory utrudniając mi prowadzenie działalności i coraz bardziej przenosząc ciężar utrzymania państwa na przedsiębiorców. W takich chwilach chce się krzyczeć Donald wróć
  • Odpowiedz