Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie chyba najbardziej doluje? Ze w 2015 bylismy w naprawde dobrej sytuacji gospodarczej. Byl czas zeby oszczedzac na czasy kryzysu albo inwestowac na przyszlosc. Przygotowac sie. A calosc zostala #!$%@? na socjal i stolki dla dzialaczy partyjnych. Mielismy naprawde niezla szanse popchnac kraj do przodu. Jest mi po prostu #!$%@? smutno.
#gorzkiezale #neuropa #gospodarka
  • 133
  • Odpowiedz
Edukacja ekonomiczna na każdym etapie edukacji to absolutny must have. Nie każdy pochodzi z bogatego domu i wynosi dobre nawyki finansowe
  • Odpowiedz
Łatwiej jest iść do sklepu i kupić nowy telefon za 4k


@Chris_Karczynski: Nikt taki, co nie oszczędza, mi grosza z tych 4k z kieszeni nie wyciągnął (no może pośrednio przez 500+).
Tu chodzi o to, że publiczne pieniądze zostały rozwalone na przekupywanie wyborców i propagandę.

@kryptonim_putas: U nas wskaźnik bezrobocia prawie nic nie oznacza (w sumie nie wiadomo, czy w innych krajach też nie). Nieaktywni zawodowo (nawet pewnie
  • Odpowiedz
byliśmy na ścieżce do normalnego kraju, z rządem, który myślał o finansach publicznych, a nie o tym jak kupować głosy i gdzie pociotków hurtowo upychać

no ale wygrał ciemnogród i zmarnowaliśmy swoją szansę, bo każdy przecież wie, że naród jest durny i ma krótką pamięć. Następna ekipa będzie boleśnie sprzątać i na pewno nie wygra reelekcji. Wróci jakaś modyfikacja pis, już bez kaczora bo będzie za stary, ale to wcale nie lepiej
  • Odpowiedz
@kemek:

To najpierw popatrz na aktywnych zawodowo teraz i w 2015. Jesteśmy od lat w pierwszej trójce najlepiej rozwijających się gospodarek w UE. Nie ważne czy za PiS, czy PO. Reszta to pieprzenie trolli jak op.
  • Odpowiedz