Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #stopyprocentowe #mieszkanie

Nie śledzę tematów tych stóp i nieruchomości ale dam sobie #!$%@? uciąć, że wykopki jak zwykle #!$%@?ą temat i #!$%@? jest najwyżej garstka głąbów a reszta i tak będzie do przodu dzięki tym kredytom, w międzyczasie wykopasy tasują sobie wafla do tych kilku postów patrząc jak ich oszczędności topnieją i za niedługo sobie nawet kartonu w śmietniku za to nie kupią.
  • 8
@UczesanyPedryl: nie traktuj tego tagu poważnie, tutaj siedzi samo kółko wzajemnej adoracji.

"patrzcie, Nowak powiedział, że ceny nieruchomości dalej będą rosły. Ten idiota nazywa się ekspertem?!" ~bywalec tagu #nieruchomosci 5 lat temu.

Co kilka miesięcy wchodzę na tag jak wybija i za każdym razem to samo. Jeszcze dzień, dwa j jebnie wszystko. A ja im kiedyś wierzyłem...
Kiedyś jebnie oczywiście, może jutro może za rok czy 5 lat. Ale wiem, że
@UczesanyPedryl: Jest tak jak piszesz. Oni sraja żarem a fakty są takie:
- stopy są nadal niższe od inflacji i będą niższe, wiec kredytobiorcy zyskują na zmniejszeniu wartości kapitału kredytu w porównaniu do utraty wartości pieniądza
- domy i mieszkania kupione rok, dwa lata temu zyskały na wartości
- domy i mieszkania kupione nie pod inwestycje ale do życia to nie jest coś co przeciętnego Polaka doprowadzi do bankructwa
- tracą