Wpis z mikrobloga

Jestem przeciwny, ponieważ dziecko ma prawo do tego aby wychowywać się w normalnej rodzinie gdzie jest wzorzec osobowy męski i żeński. Natura(czy Bóg) tak to zrobiła, że gdyby pary homoseksualne mogły mieć dzieci, to także mogły by je sobie zrobić. Poza tym takie osoby miałyby w Polsce #!$%@? - dzieci w szkole nie mają żadnej litości
Jestem przeciwny, ponieważ dziecko ma prawo do tego aby wychowywać się w normalnej rodzinie gdzie jest wzorzec osobowy męski i żeński. Natura(czy Bóg) tak to zrobiła, że gdyby pary homoseksualne mogły mieć dzieci, to także mogły by je sobie zrobić. Poza tym takie osoby miałyby w Polsce p********e - dzieci w szkole nie mają żadnej litości


@Niezdarek: To prawda. Lepiej by dzieciak kisił się w domu dziecka a porem po ukończeniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: Noo #!$%@?, a w wielu krajach i tak dzieci są wychowywane przez osoby tej samej płci - mamę i babcię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdrowe wartości a nie jakieś wynaturzenia, jak wrzuca tutaj użytkownik defoxe. Potem może taki będzie adoptowaną córkę podglądał i molestował?


@fuechsinn: fajnie że mówisz o mnie bez zawołania. Otóż zaskoczę cię, mam dwójkę dzieci.
Wynaturzenia?! Lol! ( ͡° ͜ʖ ͡°)