Wpis z mikrobloga

Jestem absolutnie na nie.Po pierwsze to wątpie by jakiekolwiek dziecko chciało trafić do pary homoseksualnej,chyba że takie do 5 lat które jeszcze nie rozumie otaczającej go rzeczywistości.Napewno w Polsce takie dzieci przeżywały by piekło,dzieci w szkole stygmatyzowały by je że ich wychowaniem zajmuje się para gejów.Niech ci ludzie sobie żyją jak chcą,ale mam nadzieje że nigdy nie dojdzie do takich sytuacji.
  • Odpowiedz
@Headcrab_B mnie obrzydza seks grubych, zaniedbanych i ogólnie brzydkich ludzi, więc chciałabym, żeby ludzie, którzy są dla mnie nieatrakcyjni, nie mogli adoptować dzieci. Oczywiście, po to, żeby potem biedne nie musiały słuchać przez ścianę jak ich stary z wielkim piwnym bebzonem posuwa ich matkę z nadwagą, cellulitem i odrostami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skoro tak wiele osób powołuje się na naukę to przewrotnie zapytam czemu osoby w parach homoseksualnych nie mogą spłodzić ze sobą potomka? Czyżby człowiek był zaprogramowany inaczej i nieheteronormatywność była zaburzeniem?
  • Odpowiedz
Polecam się zapoznać z wywiadem przeprowadzonym przez Radio Zet: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/A-ja-mam-dwie-mamy!-.-Teczowa-rodzina-w-Polsce?fbclid=IwAR3gYFfwXxXx4CsxVH9Rr9JoKMIR2rm_bZcUq1-M0X7Tbi5FTPP6pmggtN8
Na to wyglada, ze dziecko rozwija się prawidłowo, mamy są po pedagogice. Małej próbują jej wszystko wytłumaczyć jeśli ma jakieś wątpliwości.
Moskwianin - Polecam się zapoznać z wywiadem przeprowadzonym przez Radio Zet: https:/...

źródło: comment_16405263567Z7Wn1au7GnJCPyYn9r6gX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Aczkolwiek argument, że lepiej by dziecko było wychowywane przez parę homo niż dom dziecka jest całkiem trafny. Wiadomo, że dwójka facetów czy kobiet przeważnie ma możliwość zapewnienia takiemu dziecku tego czego będąc w ,,bidulu'' nie ma szans.

Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze wychowywanie w normalnej rodzinie z ojcem i matką > wychowywanie przez normalną parę homoseksualną.
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: Wiadomo, że lepiej wychowywać się w wieloletniej rodzinie gdzie dzielisz pokój z 5 rodzeństwa, kibel jest na zewnątrz, a stary pije niż żyć z dwójka rodziców jednopłciowych na dobrym poziomie życiowym i mieć zagwarantowaną przyszłość
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: Szczerze większość gejów jest mega zadbanych aż do przesady, nie są flejtuchami i uważam że 90% dzieci z patologicznych rodzin lepiej by na tym wyszło
  • Odpowiedz