Wpis z mikrobloga

@Hfpx: czuc ze cie zapieklo. poziom wysrywu wysoki z ciebie wyłazi.
co #!$%@? samotne matki ?
no to sobie wejdz na jakies grupy dla poszukujacych partnera, gdzie samotne matki dominuja, pogadaj z kilkoma i zobaczysz , poczujesz.
ale chcesz przykladow to ci kilka dam. wszystko z zycia wziete.
- samotna matka spi ze swoim 17 letnim synem. chlopak psychicznie calkowicie od niej uzalezniony
- inna przez 35 lat o odejscia bykego
piękny thread i piękne zaoranie co większych chłopskich rozumów typu @defoxe:, coś pięknego, może z tego kraju jeszcze coś kiedyś będzie (ʘʘ)


@Greensy: Ale mi teraz pojechałeś, jaaacie. Się nie pomocz przy swoich urojeniach za bardzo.
instytut danych z dupy wszedł za mocno dla ciebie xD


@Hfpx: a czy ja podawałem jakieś dane?! Jakieś wartości? Statystyki? To było jedynie moje zdanie.
A ty mi tu jakimś cytatem o "instytutach danych z dupy" - weź wymyśl jakiś swój tekst. Postaraj się bardziej.
Ale czy argument: "Bo jest to naturalne" jest dobry? Nie, nie jest dobry, bo nie wnika w sedno problemu, odwołuje się do powszechnego założenia, że coś, co jest naturalne, jest dobre.

Słucham jakie masz alternatywy.

W naturze występują takie zjawiska jak kanibalizm, kainizm czy kazirodztwo. W naturze jest też sporo dobrych zjawisk. Skoro odwołanie do natury nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi, to czy powinniśmy w ogóle się na nią powoływać?

@theicecold:
@Intellectually_superior:
Alternatywę do tego argumentu już wymieniłem.

Jeśli szukasz jednoznacznych odpowiedzi, to zacznij chodzić do kościoła.


Dla ciebie to jest jednoznaczna odpowiedź. Ja wolę również posiłkować się innymi źródłami i czerpać z dorobku filozofii.