Wpis z mikrobloga

@R187: tak wlasnie myslalem, ze jesli dziecko po prostu jest kochane, to nie zwraca uwagi czy jest kochane przez pare hetero czy homoseksualne


@mt1t29r2 ono może nie, ale dzieciaków nie dadzą mu żyć, to raz. Dwa, chłopiec potrzebuje męskiego wzorca, a dziewczynka matki. Koniec kropka. Tylko dlatego jestem przeciw. Dla dobra tych dzieciństwa. Bo sam fakt ślubów, dziedziczenia itp mnie nie obchodzi, nie wtrącam się kto z kim śpi.
@mt1t29r2: Znajomy wychowywał się przez jakiś czas w takiej rodzinie. Mówił że pierwszego dnia jak tylko go adoptowali ciągle mu mówili żeby poszedł się wykąpać chociaż rano kąpał się w domu dziecka. Tak mu truli dupę że się w końcu poszedł wykąpać. Ledwie wszedł do łazienki i zamknął drzwi, zobaczył w tym takim oknie pod sufitem co jest między łazienką a kuchnią ich mordy. Wyszedł z łazienki i #!$%@?ł na czym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Tylko że nikt nie chce tego rozwalać


@prawa_reka_sorosa: ale to spowoduje zmianę w jaki sposób się patrzy na rodzinę. To już nie będzie kobieta i mężczyzna... Czy zmiana definicji rodziny nie spowoduje rozwalenia jej obecnej formy?! Oczywiście, że tak.


@defoxe: To brzmi jak fałszywy poglad że można zarażać ludzi homoseksualizmem gdy widzą takie pary.

Na chłopskim rozumie to daleko nie zajedziemy.
@mt1t29r2: uważam że nie, nie i jeszcze raz nie przez najbliższe 30 lat. Nie chodzi tu o to że tylko hetero ma prawo do czegoś takiego, a homo powinni zamykać do więzienia, ale ludzkość nie jest na to gotowa. Wyobrażasz sobie co będzie czekać takie dziecko w szkole gdy prawda wypłynie? To nie są dorośli ludzie i będą wykorzysywać to i się nabijać.
Dokonywanie za dziecko wyboru rodziny odbiegającej od normy to skaj e #!$%@?


@suqmadiq2ama: No, a teraz wyobraź sobie dziecko bez rodziców (zgubili się, zmarzli, whatever) mające do wyrobu: rodzinę zastępczą i dwóch ojców, albo dorastanie w ośrodku z którego wyjdą skrzywieni i stoczą się na margines przez wyniesione patologiczne zachowania z takiego miejsca.

Wszystko jest lepsze od dorastania w bidulu, nawet dwóch ojców.
@mt1t29r2: oczywiście zabronić. Osoby homoseksualne są nadreprezentowane wśród sprawców pedofilii.

Using phallometric test sensitivities to calculate the proportion of true pedophiles among various groups of sex offenders against children, and taking into consideration previously reported mean numbers of victims per offender group, the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1. This suggests that the resulting proportion of true pedophiles among persons with a homosexual erotic development
@RuskiPies
@AustinMeaulnes a ze mnie dzieci się nabijały, bo miałam problemy ze skórą i sweter robiony na drutach przez mamę. Potem w gimnazjum, bo czytałam książkę na przerwie i byłam chuda.

Dzieci są tępe i zawsze znajdą sobie jakiś powód żeby kogoś podręczyć. Powinno się edukować i pilnować, żeby nie zatruwały komuś życia, ale zawsze ktoś z jakiegoś powodu zostanie ofiarą grupy.