Wpis z mikrobloga

przez pary homoseksualne zdarza się bardzo często: babka i matka ( ͡ ͜ʖ ͡)


@SmakoszKotow: że się tak wtrącę... Matka i jej córka mają związek seksualny a dziecko żyje ze świadomością że jedno z nich jest odpowiednikiem tatusia? Tatusia nie ma... Wie o tym. Nikt mu też nie wmawia, że jest to coś na zasadzie "masz dwie mamusie".
No kurde... Powiedz, że to na jaja taki
W tym wątku jest więcej komentarzy niż gejów chcących adoptować dziecko.

Skoro pary homoseksualne mógłby adoptować dzieci to czemu nie pojedynacze osoby? Czemu ja jako jednostka nie mogę iść do bidula jak do schroniska i adoptować dzieciaka? Na pewno byłoby mu lepiej u mnie na chacie niż w bidulu. Od czasu do czasu by jedna z moich ciągle zmieniajacych sie partnerek zrobiłaby mu jakaś jajecznicę czy podwiozła do szkoły. @mt1t29r2
@MaszBaboTalerz
@mt1t29r2: Zakaz bym wprowadził. Dziecko jest dzieckiem więc ma mieć wpojone zdrowe wartości a nie jakieś zboczenia. Kto z kim idzie do łóżka nie moja sprawa, ale wychowanie dziecka to już jednak nie powinno być wolnej ręki.
@Klakkkier: jak najbardziej też jestem za tym ale nie mam pomysłu jak to regulować. bo jak stwierdzisz czy ktoś jest patolą czy nie, co od dochodów? a jak ktoś ma spadek albo wygrał na loterii i nie zarabia.

O ile tutaj mówimy o przypadku gdzie ktoś dopiero chce sobie wziąć dziecko, bo te same płcie nie są w stanie zrobić o tyle patologia można się rozmnażać jak chce i kiedy chce.