Wpis z mikrobloga

czy jednak sam go uzywasz aby uzasadnić swoją homofobię.


Nie mam homofobii, napisałem, że dorośli ludzie niech robią w łóżku to co chcą. Nie interesuje mnie to, do chwili, gdy nie wpływa na życie ludzi, którzy nie podjęli decyzji by brać w udział w czymś takim. Dziecko które jest adoptowane nie podjęło... Nie potrafi podjąć takiej decyzji, gdyż nie jest w pełni ukształtowane psychicznie. Natomiast wychowanie go przez nienaturalny układ płciowy rodziców
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@defoxe: no dobra, ale dlaczego uważasz, że podjęta decyzja o domu dziecka jest ok, a o adopcji już nie ok, mimo że badania pokazują co innego? Na jakiej podstawie, jesteś w stanie to wyartykułować?

nie, nie jest i powoduje choroby


Przed chwilą użyłeś argumentu, że rodzice homo nie powinni mieć potomstwa, bo natura im nie dała takiej możliwości. No to rodzeństwo ma taką możliwość, więc o co chodzi? Drugi raz uznajesz
Albo opatrznie mnie rozumiesz albo chcesz mnie zmanipulować.

no dobra, ale dlaczego uważasz, że podjęta decyzja o domu dziecka jest ok, a o adopcji już nie ok, mimo że badania pokazują co innego? Na jakiej podstawie, jesteś w stanie to wyartykułować?


Nie napisałem nigdzie, że umieszczenie dziecka w domu dziecka jest ok. Nie jest ale gdzieś umieścić dziecko czasem trzeba i nie musi to być od razu para homoseksualna - bo kocha
@mt1t29r2: mnie zastanawia jedna rzecz. Srodowiska lgbt podkreslaja na kazdym kroku jak bardzo sa dyskryminowani w Polsce, że dzieci popelniaja z tego powodu samobojstwa itd. A z drugiej strony forsują pomysl adopcji przez pary homoseksualne, tak jakby potem dzieci nie mialy miec piekła z tego powodu wśród rowiesnikow.
Mówisz kończ waść, wstydu oszczędź? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: tak, oszczędź już sobie wstydu. Napisałem ci wszystko co myślę w tym temacie, a ty dalej rzucasz się jak śledź bez wody i starasz się mnie za słówka łapać. Mam po raz kolejny przepisywać coś co napisałem powyżej? Nic więcej w tej kwestii nie mam do dodania. Krótko - jestem przeciwny adopcji przez pary homoseksualne. Ty jest
Pobierz defoxe - > Mówisz kończ waść, wstydu oszczędź? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TenTypZez: tak, oszczę...
źródło: comment_1640520529Tzrhopt5gHFKeahZvtItPW.jpg