Wpis z mikrobloga

@Boriskov: po #!$%@? ich zapraszacie jak mi się ktoś chce wbić na chatę a nikogo nie chce to mówię że sorry ale nie tym razem, święta to też nie jest powód i przymus żeby wpuszczać gości.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 201
@droid43210: dobry gość to krótki gość - to nie znaczy że ma w ogóle nie przychodzić. Jest pewna różnica między miłym piciem herbatki do 21 a męczeniem buły do 3 nad ranem
  • Odpowiedz
  • 5
@Boriskov no czyli się wszystko zgadza wypok to banda zapryszczonych aspołecznych nastolatków, można było się tego spodziewać po pustych gorących przy tagach patola streamow czy innych youtube mama na czarno
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek Szczerze jako signiel nie męczyło tak bardzo gdy goście nie wiedzieli kiedy powiedzieć "Dziekujemy za gościnę, zbieramy sie", ale teraz z dzieciakami aż robie oczy jak 5 złotych gdy bezdzietni wpadają na 17:00, fajnie, siedzimy, gadamy, dzieci biegają ale przychodzi godzina usypiania dzieci, wyciszania domu, odpoczynku - zwłaszcza dla nas, którzy z uwagi na dzieci jestesmy na obrotach od samego rana - a ci siedzą jak gdyby nigdy nic....
  • Odpowiedz
@Boriskov: Oj znam to. Tylko ja mam teraz pretekst że idę kołysać dziecko i mogę z nim zasnąć. Mąż się wtedy męczy z gośćmi. Śmieszne, że mało kto wpada wtedy na pomysł, że może już czas wyjść? Dobry gość to gość, który nie wpada na dlugo
  • Odpowiedz