Od dekady walczą z państwowym trucicielem, właśnie dostali pozew.

Drugie największe lotnisko w kraju pozwało grupę mieszkańców, która od dziesięciu lat nagłaśnia nieprawidłowości związane z jego funkcjonowaniem. Chodzi o kwestię spuszczania lotniskowej chemii prosto do okolicznej rzeki.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 32
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (32)
najlepsze
W przypadku przegranej rozprawy (a w tym wypadku stowarzyszenie wygra ją na 100%), prezesi powinni pokryć stratę z własnych pieniędzy...
*Tak, wiem że sprawa się ciągnie długo, PiS to to samo dziadostwo.
Możesz truć ale tylko w dni kiedy się przyznajesz. Czego nie rozumiesz?
@bichon: Zaraz by pewnie jakieś służby przyjechały i udrożniły.
@bichon: Pianką, jak wydech w passacie B5 nielubianemu sąsiadowi.
Lotnisko jest imienia JP drugiego. Świętego!!!
Jak można więc nawet podejrzewać o coś złego?!
Bezbożnicy, bluźniercy, lewaki i komuchy!
Nie jesteście godni pić tej chemii lotniskowej ani nawet patrzeć na kłęby piany powstające przy ujściu do rzeki.
Nie jesteście godni wąchać wyziewów silnikowych!
Nie jesteście godni słuchać huku Pratt&Whitney!
A tak!
Choć z drugiej strony JP2 miał też pozytywne cechy - potrafił dochować tajemnicy...
@werfogd: Wisisz mi czyszczenie monitora. xD
najpierw trzeba tam wpuscic piłkę / balon - napompować a pozniej wylot zakleić, gdzies indziej szambo w-----e :D