Pijany lekarz rozbijał auta we Włocławku. Po kolizji pojechał jeszcze do Żabki.
Najpierw uszkodził samochody i worek typu big bag, potem odjechał z miejsca kolizji i wszedł do pobliskiej Żabki po a-----l. Świadkowie nie pozwolili mu już odjechać dalej. DD dotarło do dwóch niezależnych źródeł twierdzących, że zatrzymany 69-latek to lekarz.
- #
- #
- #
- 50
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (50)
najlepsze
@slawek-g1114: ja jeszcze nie widziałem, żeby wybronił kogokolwiek (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Co za durny tytuł. Gość jechał do żabki, rozbijając po drodze auta.
Nie pojechał po kolizjach do żabki, tylko po drodze do żabki miał przygody.
źródło: pomysł
Pobierz@defoxe: Owszem, zmienia sens.
Sens to ogólnie pojęta treść, znaczenie, cel lub logiczne uzasadnienie czegoś.
A jest może napój pomarańczowy? Nie ma ale jest orange.