Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

465

Pijany lekarz rozbijał auta we Włocławku. Po kolizji pojechał jeszcze do Żabki.

Najpierw uszkodził samochody i worek typu big bag, potem odjechał z miejsca kolizji i wszedł do pobliskiej Żabki po a-----l. Świadkowie nie pozwolili mu już odjechać dalej. DD dotarło do dwóch niezależnych źródeł twierdzących, że zatrzymany 69-latek to lekarz.

epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
z
ddwloclawek.pl
dodany: 07.05.2026, 14:07:13
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (50)

najlepsze

staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
07.05.2026, 14:10:29 via Wykop
  • 130
lekarz, więc grupa uprzywilejowana w tym kartonie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
08.05.2026, 00:09:43 via Wykop
  • 6
@BiggusBebzonus: kojarzę lokalna sprawę z lekarzem co jechał po pijaku w latach 2000 i swoi go obronili. Zabił najlepszego kumpla, praktykuje do dziś, alkoholu podobno do końca życia nie tknął.
  • Odpowiedz
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x
08.05.2026, 20:16:23 via Wykop
  • 1
@piotr53365: Kolejny pewno zwolennik PełO albo Pis-du. Ale nie do końca się zgodzę z tezą, że to państwo z guvna i kartonu, bo kartonu zaczyna brakować.
  • Odpowiedz

larkinflight
larkinflight
07.05.2026, 16:27:28 via Android
  • 66
g---o mu zrobią bo należy do kasty lepszych polakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

potworzak21
potworzak21
potworzak21
07.05.2026, 18:04:17 via Wykop
  • 49
Powinni mu z automatu odebrać prawo wykonywania zawodu za jazdę po pijaku. Skoro zawód lekarza jest traktowany jako zawód zaufania publicznego to za takie skrajne wybryki powinny być kary. Leczenie odwykowe i potem dopiero można gadać o powrocie do leczenia ludzi. Skąd mam wiedzieć jako lekarz pracujący na tym samym oddziale czy na podwójnym gazie nie leczy pacjentów? Albo czy stojąc przy stole operacyjnym po pijaku nie w----e mnie na minę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ementaler1979
ementaler1979
ementaler1979
07.05.2026, 18:53:27 via Wykop
  • 7
@potworzak21: może nie raz tak było przy tym stole ale kruk krukowi oka nie wykole , dokumentacje zawsze można przecież zmodyfikować zanim prokurator się dowie i przyjedzie -w tym kraju wszystko jest możliwe
  • Odpowiedz
potworzak21
potworzak21
potworzak21
11.05.2026, 11:48:19 via Wykop
  • 0
@ementaler1979: a szczęście z dokumentacją elektroniczną każdy system widzi zmiany. A jak wypis generujesz do platformy p1 to już w ogóle. Już nie tak łatwo jest fałszować dokumentację
  • Odpowiedz

gaca1111
gaca1111
07.05.2026, 19:17:37 via Wykop
  • 37
Pewnie biedny za mało zarabia i musi zapisać depresję alkoholem. Im się te podwyżki zwyczajnie należą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17loginbylzajety
17loginbylzajety
07.05.2026, 22:26:44 via Wykop
  • 17
@dr_Batman - twoi przełożeni lekarze znów rozrabiają ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slawek-g1114
slawek-g1114
slawek-g1114
08.05.2026, 03:47:04 via Wykop
  • 7
@17loginbylzajety: Batman w komentarzach go wybroni. Już nie takie "fikołki logiczne" odstawiał.
  • Odpowiedz
17loginbylzajety
17loginbylzajety
08.05.2026, 05:55:54 via Wykop
  • 3
Batman w komentarzach go wybroni


@slawek-g1114: ja jeszcze nie widziałem, żeby wybronił kogokolwiek (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

1.....t
1.....t
konto usunięte 08.05.2026, 01:20:41 via Wykop
  • 16
Jaki pijany, pewnie zmęczony po 48-godzinnym dyżurze w trzech róznych szpitalach tego dnia xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
08.05.2026, 00:52:44 via Wykop
  • 10
Pijany lekarz rozbijał auta we Włocławku. Po kolizji pojechał jeszcze do Żabki.


Co za durny tytuł. Gość jechał do żabki, rozbijając po drodze auta.

Nie pojechał po kolizjach do żabki, tylko po drodze do żabki miał przygody.
StaryWedrowiec - >Pijany lekarz rozbijał auta we Włocławku. Po kolizji pojechał jeszc...

źródło: pomysł

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
08.05.2026, 11:44:18 via Wykop
  • 2
a to coś zmienia?


@defoxe: Owszem, zmienia sens.

Sens to ogólnie pojęta treść, znaczenie, cel lub logiczne uzasadnienie czegoś.
  • Odpowiedz
tomilipin
tomilipin
tomilipin
11.05.2026, 13:58:54 via Wykop
  • 1
@StaryWedrowiec: Daj sobie spokój z tym typem. Nie było go przez jakiś czas; pewnie na oddziale zabrali mu telefon, a teraz znowu wrócił zatruwać nam życie.
  • Odpowiedz
pawloka1
pawloka1
pawloka1
07.05.2026, 21:18:35 via Wykop
  • 10
Jak pojechał do Żabki to pewnie po małpkę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kombajnbizon
kombajnbizon
07.05.2026, 22:16:24 via Wykop
  • 8
Tylko 1.2 i tak nawywijał?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Endrula83
Endrula83
Endrula83
08.05.2026, 02:39:48 via Wykop
  • 2
@kombajnbizon: 69 lat, pewnie połączył alko z lekami. Skutek tragiczny.
  • Odpowiedz
Dezodorant93
Dezodorant93
07.05.2026, 14:17:44 via Android
  • 7
"Uszkodził worek typu duży worek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jest może napój pomarańczowy? Nie ma ale jest orange.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3137
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3069
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2636
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2353
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking