Wpis z mikrobloga

Nie spędzam w tym roku świat z rodzicami, oni zresztą też spędzili je osobno.. Zadzwoniłam do mamy, rozmowa trwała 5 minut. Krótkie życzenia, machnie do kamerki do wszystkich ludzi na wigilii i w sumie tyle. Później mi jeszcze wysłała swoje zdjęcie z choinką.
Później zadzwoniłam do taty i przez godzinę rozmawialiśmy. Nawet życzeń jako takich nie było, po prostu pogadaliśmy co nam w tym roku wyszło, a co nie, co byśmy chcieli żeby nam kolejny rok przyniósł itd. Taka fajna i szczera rozmowa o życiu, której czasem bardzo potrzeba.
Tato mi uratował święta. Doceniam to mocno.
Mam nadzieje, że za rok spędzę święta z rodziną, a z tego miejsca pozdrawiam tych, którzy też się czują dzisiaj samotni.
#swieta #rodzina #feels #logikarozowychpaskow
  • 7
@agdybytak: Bardzo przykre jest to, że tak o to ciężko. Jeśli chodzi o mnie i o tatę, to był to ciężki rok pod względem naszej relacji. Mama nastawiała mnie przeciwko ojcu, a ja mimo że dorosła, uwierzyłam jej. Cieszę się, że przejrzałam na oczy i udało mi się z tatą odzyskać dawny dobry kontakt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Bardzo przykre jest to, że tak o to ciężko. Jeśli chodzi o mnie i o tatę, to był to ciężki rok pod względem naszej relacji. Mama nastawiała mnie przeciwko ojcu, a ja mimo że dorosła, uwierzyłam jej. Cieszę się, że przejrzałam na oczy i udało mi się z tatą odzyskać dawny dobry kontakt.

@Lala-Sassy: to jest takie dobre.