Wpis z mikrobloga

@garar: Ciężko ocenić bo zasłoniłeś i plecy i głowę i do tego brzuch przez to nie wiadomo nawet czy wziąłeś odpowiednio wdech i wydech, nie wiadomo w jakiej pozycji kończysz powtórzenie, pozatym powinno się robić pełen zakres ruchu czyli jak najniżej (dupa prawie do podłogi)
pozatym powinno się robić pełen zakres ruchu czyli jak najniżej (dupa prawie do podłogi)


@Enigmameister: Do hipertrofii tak, w zasadach trojbokowych nie, pytalem o zasady trobojowe i glebokosc.
@garar: U mnie to była kwestia otworzenia bardziej bioder tj. tzw. pchania kolan na zewnątrz. Ale w sumie nie tylko, bo miałem problemy z trzymaniem sztywności przez cały ruch jak i nie otwierałem klatki piersiowej przez co byłem lekko zgarbiony podczas ruchu.
Więc tak tylko ci zaanonsowałem problem, ale go nie rozwiążę.
@Enigmameister: Jeśli nie jest mobilny i robi buttwinka to jak najbardziej nie powinien schodzić do samego dołu, bo tylko naraża kręgosłup. Ponadto osoby, które schodzą do samego dołu mają tendencję do odbijania się i ułatwiania sobie ruchu w początkowej fazie wyprostu. Nie ma badań potwierdzających uszkodzenia stawów kolanowych przy niepełnym zakresie ruchu. Za to robienie przysiadu trochę ponad moment, gdzie kość udowa przestaje być równoległa z podłożem daje lepsze efekty i
Ale prawidłowo zrobiony siad, kontrolując cały ruch, generując odpowiednie napięcie mocno tą głębokość ograniczy.


@IntruderXXL: Pasuje mu powiedziec, że robi nieprawidłowo przysiady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS
Tak wiem wiem to Klokov nie jest to zwykły śmiertelnik i normalna osoba tak nie zrobi
krzysiek944 - > Ale prawidłowo zrobiony siad, kontrolując cały ruch, generując odpowi...