Wpis z mikrobloga

A idźcie w kij z tą wigilią sportowe świry. JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ. #!$%@? tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi bez plastikowych pojemników z kurczakiem i ryżem.
ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO BABCI A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁE ŚWIĘTA W POJEMNIKACH NA MROŻONKI. Matka cały dzień #!$%@? w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal. Mówię - matka weź podaj mi ocet winny, bo poprawia wrażliwość insulinową. Ona na to, że ma zwykły tylko. Aż się czerwony zrobiłem w środku spojrzałem cały #!$%@? na nią i dla rozluźnienia atmosfery rzuciłem do niej - do u even lift?
ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU
Chociażbyście mieli kolejny dzień #!$%@?ć martwe ciągi aby zrzucić te mazurki, serniki, jajka i żurki, to macie nie zajadać, gluten czy inny biały cukier. Nie mogę patrzeć na ich glutenowe uszka
ZARAZ IDZIEMY NA TRENING Z PAPAJEM, Oni tam sobie składają życzenia, to ja w tym czasie zacząłem mówić o swojej periodyzacji treningowej i wave loadingu. Nikogo nie interesował mój trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.
WITAM JA WŁAŚNIE JUŻ WRÓCIŁEM DO DOMU Z CAŁĄ RODZINKĄ, ale na szczęście był wśród gości Pioter 15 letni kuzyn, to mieliśmy wspólny język, miałem ze sobą strzykawki, to pokazałem na przykładzie barszczu jak brać towar i wstrzykiwaliśmy go w karpia. W ten dzień nie róbcie też przykrości Pioterowi i jak mówi, że piernikowa z WK działa jak sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie.
Zbliżała się północ i coś zaczęli mówić o pasterce - JA WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM JEŚĆ MOJEGO OMLETA I ZARAZ jest ćwierćfinał strenght wars z facelessem.
Matka nie wytrzymała i wyprosiła mnie od stołu. I TAK ZARAZ BĘDĘ SZEDŁ SPAĆ BO JUTRO KOLEJNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ


#silownia #mikrokoksy #pasta
  • 1