Wpis z mikrobloga

  • 108
Tak szczerze to trzeba być przyjebem i mieć obszczane majtki jak się jeździ przepisowo (chodzi o prędkość). Te wszystkie ograniczenia są stworzone dla samochodów z PRL u, które rzeczywiście musiały jechać tak wolno żeby wychamować, ale w dobie coraz nowszych samochodów czuję się bezpiecznie jadąc te 10/20 więcej, bo wiem że wyhamuje, a na drogach gdzie jest 70 bo jest prosta czysta droga, i są pasy ze światłami, to nawet i o 40 więcej czuję się bezpiecznie. Życzę trochę więcej pewności siebie przegrywy którzy jeżdżą z przepisową prędkością. #samochody #prawojazdy #polskiedrogi
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pussy_destroyer69: Ignorancie, sprawdź sobie kiedy w PL zmieniono ograniczenie w zabudowanym z 60 na 50 km/h, potem wróć i przeproś, a następnym razem weź sprawdzaj czy przypadkiem nie pier*olisz od rzeczy XD
  • Odpowiedz
@natazS: Przez takich debili jak ty, ciesze sie ze podniesli mandaty do niebotycznych poziomow. Tak tak, wiem ze pisowi zalezy tylko na budzecie, ale nawet przez przypadek mozna zrobic cos dobrego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gomjeden: tak tak, bo nasi urzędnicy wiedzą co to fizyka xd masz, (pierwsze z brzegu) [DW381

https://maps.app.goo.gl/vsqtMmuhts11Xdt7A) - wytlumacz dlaczego tam jest 70? Podpowiem Ci, że nawet vw z 85' na drewnianym zawieszeniuzawieszeniu w następny zakręt spokojnie wejdzie 140, nie ma skrzyzowan, nie ma ludzi, domów, nikt tam nie chodzi, więc mi to wytlumacz, albo przyznaj, że nie masz racji


@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Czy Ty jesteś #!$%@? normalny? Ile lat masz prawko
  • Odpowiedz
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Ja nie widzę tam nic dziwnego, wąska droga bez pasa awaryjnego, w dodatku kręta. Ograniczenia do 50 ustawiane w miejscu gdzie są przejścia dla pieszych, potem prędkości podwyższona z powrotem do 70. Gdzie tu widzisz nieścisłość?
Jeżdżę dużo więcej niż Ty, bo 70000 rocznie od 14 lat, a prawko mam od 20. Kiedyś też marudziłem jak znaki są poustawiane, ale potem zrozumiałem że 70 ma za zadanie ograniczyć zapędy rajdowców,
  • Odpowiedz