Wpis z mikrobloga

Przyjdą trzy Klaudie i co? Która jest która?


@SmakoszKotow: Tak, przyjdzie ich 5 od razu, wszystkie Klaudie z tego miasta dowiedziały się że akurat wtedy będzie tam robić rzęsy inna Klaudia i postanowiły tam przyjść specjalnie żeby narobić siary kobiecie OPa.

A nawet jeśli jakimś cudem zdarzyłoby się że rzeczywiście przyszła dziewczyna np godzinę wcześniej na swoją usługę i jakimś cudem też ma na imie Klaudia, to istnieje jeszcze coś takiego
@moze_nie: I pyszne.pl Twoim zdaniem weryfikuje jakie ktoś nazwisko wpisuje w zamówieniu? Badając WiFi w okolicy oraz połączenia BT? Po co mieliby to robić? Żeby mi remarketować bażanta jak mam nazwisko kończące się na "ski", a jak nie szalcheckie nazwisko to mi remarketują pajdę ze smalcem?
@maikeleleq Wspolczuje ci czytania komentarzy tych wszystkich overthinkerow majaca klaudie za demona inteligencji, ktory doglebnie zna przepisy rodo, jednoczesnie piszac „ulica, prosze wyslij mi droge”
@maikeleleq: No i prawidłowo odpisała, może jeszcze zdjęcie dowodu z obu stron ma wysłać? Jest coś takiego jak minimalizacja przetwarzania danych, zbieranie nazwiska jest kompletnie zbędne do usług kosmetycznych. Piszesz, że chodzi o rozróżnienie klientów, wystarczyłaby do tego pierwsza litera nazwiska bądź cokolwiek innego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: Ja tam się nie dziwię, bo moja znajoma zaczynała od rzęs i paznokci, a dzisiaj ma trzy salony i skończyła budować dom xD Trzeba trzepać kasę na tym co akurat się sprzedaje. Ja sam mam poważną branżę, gdzie przez pandemię nie ma kasy na nic, a ona dopiero miała bum. Spotkaliśmy się ostatnio na kawie to się śmiała, że może mnie zatrudni jak zrobię kurs... mi do śmiechu nie było
@Mam-na-imie-Porucznik nazwisko istotne jeśli ktoś się umówia i nie przychodzi albo przychodzi i akurat ma 100zl jeśli wie że usługa jest za 150. Wtedy taka idzie na czarną listę i w razie kolejnej próby umówienia się wiadomo że dla takiej nie ma terminu ( ͡º ͜ʖ͡º)