Wpis z mikrobloga

@Delfin69: mordo, wystarczy ze widze tam ikonke tiktoka i widze ze to jest intelektualne dno, dziewczyna kultularnie napisala jedynie swoje imie dwa razy zeby sie bez sensu nie rozpisywac i tlumaczyc tej kosmetyczce ze po #!$%@? jej nazwisko, pozatym jak sie gdzies oglaszasz to wypadaloby podac adres "salonu"
@Mirkosoft zawsze taM wpisuje w imię anon a w nazwisko szef, prezes itp nigdy nie miałem problemu z odbiorem przez żadną apke.
Z UPC w mailach zaczynają zawsze od Witaj Mistrzu! :D

Mnie bardziej wkurza jak kupuje coś w jakimś markecie budowlanym, a oni się mnie pytają o kod pocztowy miejsca zamieszkania... to jest dopiero bez sensu
@malysz_z_syrena: Ja też zazwyczaj jakieś głupoty wpisuję. Aż różowa się czasem wstydzi jak musi odbierać :P Tylko mnie śmieszy że to jest wymagane pole.

A z tym podawaniem kodu pocztowego w sklepach budowlanych to akurat ma sens dla sklepu. Nanoszą sobie na mapkę w którym sklepie jakie rejony kupują i widzą jakie mają pokrycie w danej okolicy. Czy może trzeba postawić kolejny sklep? Ale jak nie chcesz to nie musisz podawać.
bo jak będą 3 Klaudie to skąd za miesiąc ma pamiętać o którą chodzi?

jak się douczycie jak działa RODO to porozmawiamy. Przyjdą trzy Klaudie i co? Która jest która?


@SmakoszKotow: @Tapirro: na tę samą godzinę i na ten sam zabieg? Poważnie? A numer telefonu, imię i nazwisko nie wystarczy, żeby zidentyfikować daną osobę? Więc niewątpliwie te trzy daną jednocześnie podpadają pod RODO jak najbardziej...
@moze_nie: Nie wiem po co ktoś miałby mnie pozycjonować w bazie danych po naziwsku które jest nieweryfikowalne. Skoro ma mój adres e-mail oraz nr. tel które są zweryfikowane.

I co jak dwie osoby będą miały to samo imię i nazwisko? Baza się wysypie? Bo każdy klient nie ma i tak własnego, unikalnego ID?