Wpis z mikrobloga

  • 10
@wiesiu2 strzelnica ma x torów, a laska może obrobić jednego klienta na raz. Jak jej wypadnie to nie zarobi. Jak będzie chciała odwołać klienta to musi mieć minimum jego numer, a dzwoniąc do kogoś nie mówisz: cześć Klaudia tylko "Proszę Pani".
  • Odpowiedz
  • 73
@Mam-na-imie-Porucznik: @Mirkosoft: jak laski piszą na fb to zapisuje je tak jak mają dane na fb, ale jak piszą smsa to musi mieć imię i nazwisko, nie robi jednej klientki w tygodniu tylko kilka dziennie, teraz w okresie świątecznym i sylwestrowym to siedzi po 10h dzień w dzień, mając z 6-8 klientek dziennie, a każda przychodzi na coś innego, a to uzupełnienie rzęs, a to od podstaw, a
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Bo różowa OPa prowadzi lotnisko i będzie miała kilka Klaudii tego samego dnia. I co ma do tego Rodo?
@Tapirro: a po co ma to pamiętać? Albo zapisywać? W Starbucksie też się pytają o nazwisko bo przecież nie wiadomo później co to była za Klaudia.

Różowa jest po prostu niedomyślna. Pytasz o imię i nazwisko, które Ci nie jest potrzebne do wykonania usługi. Ktoś podaje tylko imię.
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: I nazwisko też jej w sumie potrzebne po to żeby w razie czego wiedzieć kogo ścigać za siano, jak przychodzi do niej trzeci czy któryś raz i no mówi że zapłaci przelewem w ciągu dnia to moja się na to zgadza bo wie ze przyjdzie klientka jeszcze nie raz, ale w razie czego nazwisko ma żeby chociaż Ją na tym głupim FB znaleźć, zaraz powiecie ze moja naiwna że
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Kompletnie nie rozumiem (nawet po Twojej argumentacji) z czego beka i po co różowej nazwisko. Bo jeśli żeby zapisać na konkretną godzinę no to tym bardziej nie rozumiem. Może dlatego że ode mnie nigdy żadna kosmetyczka nie wymagała nazwiska i nie sądzę żeby do zrobienia rzęs było ono potrzebne. Opowiadasz jakąś anegdotę ile różowa ma Klientek, ale w zasadzie to nie odpowiadasz. Ja już bym chyba się wkurzyła i
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Jest to "jakiś" argument. Ale za wiele jej to nie pomoże jak ktoś by chciał ją faktycznie oszukać, bo równie dobrze może jej podać Kasia Kowalska. Ja się pierwszy raz spotykam z tym żeby fryzjerka albo kosmetyczka pytała o nazwisko. Spoko, niech sobie pyta jeżeli to jej daje poczucie bezpieczeństwa, mi nic do tego. Ale jak ktoś kolejny raz pytany nie podaje nazwiska to raczej nie chce go podać
  • Odpowiedz
@maikeleleq: to już widzę jak na 17:30 przychodzi pięć Klaudii i twoja różowa nie ma pojęcia, która to... A ten argument, że musi widzieć co ma jej zrobić to jaki problemy zapisać "17:30 Klaudia rzęsy". Poczekaj, aż trafi na jakąś wredną co #!$%@? ja do uodo, gdzie jeszcze ma screeny na dowód, że zbiera dane osobowe bez podpisanej zgody RODO.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
To nie znaczy że ten ktoś jest debilem tylko że nie chce tego nazwiska podać.

@Mirkosoft: Jakby ta osoba nie była debilem i jednocześnie nie chciałaby podać swojego prawdziwego nazwiska to po prostu podałaby zmyślone. Poza tym, weź się już nie pogrążają. Chłopy ci dokładnie wyjaśnili po co opa dziewczyna potrzebuje nazwiska klientów, a ty dalej robisz fikołki zamiast po prostu przyznać się do błędu, że #!$%@? wiesz, ale oczywiście
  • Odpowiedz
@romek898: jak wyjaśnili? Że przyjdą trzy Klaudie na te samą godzinę do akurat tej kosmetyczki? Przecież to absurdalne. Różowa opa przetwarza dane osobowe i takie są fakty, przez co dowala sobie kolejnych obowiązków, których jak op sugeruje, nie wypełnia.
  • Odpowiedz
jak się douczycie jak działa RODO to porozmawiamy


@SmakoszKotow: o wielki oświecony, napisz mi tutaj w takim razie, że imię, nazwisko oraz numer telefonu klienta to nie są dane osobowe a ich zapisanie to nie jest przetwarzanie, zgodnie z prawem. Lecisz
  • Odpowiedz
po prostu Klientka odpowiedziała że nie chce podać nazwiska podając imię po raz drugi.


@daddyissues_: chcę przekazać informację A dlatego podam informację B, z której można, albo i nie można, domniemać, że chodzi o A, albo i C, D, E, F. W #!$%@? inteligentne :)
  • Odpowiedz
@maikeleleq: wspolczuje twojej rozowej miec faceta wykopka grzebiacego w jej komorce, robiacego z tego screeny i wrzucajacego to w internet, nic dziwnego ze dziewczyna nie chiala podawac nazwiska skoro wrzucenie prywatnej konwersacji w internet nie stanowi dla ciebie zadnego problemu, gdybym byl na miejscu klaudi i rozpoznal te rozmowe to wrzucilbym nr. na jakies forum zeby zaczeli spamowac falszywymi i umawiac na terminy
do_abordazu - @maikeleleq: wspolczuje twojej rozowej miec faceta wykopka grzebiacego ...

źródło: comment_1640253632cOQbjcvYAmxXG2LcpobuDO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@do_abordazu:, a skąd wiesz, że sama mu screena nie wysłała? Klaudia nawet nie wie, gdzie jest salon do którego chce się umówić, a Ty mówisz, że potrafiła by wstawić numer salonu na jakies forum xD I jakby to opisała? No cześć ja jestem idiotką z tego screena, moze ich zrajdowac, bo mi przykro? XD
  • Odpowiedz