Wpis z mikrobloga

@KolorowyMisioPluszowy nie wierzę w niebieskiego Pana z broda na chmurce. To nic nie da. A nawet nie chce mi się tych głupot słuchać.

@kruszomek już jedna kiedyś straciłem i do tej pory nie potrafię sobie wybaczyć. A z tą spotykamy się już 12 lat. Nie mogę tego przegrać.


@moll tata były alkoholik, nie pije już 15 lat. Cały czas mam od niego wsparcie, sam mnie dzisiaj zawiózł do lekarza. Mówił mi że
@Credek: sam musisz chcieć, ale sama wszywka nie załatwi wszystkiego, więc jak masz motywację, to szukaj więcej pomocy. Masz dla kogo walczyć
@Credek
@KolorowyMisioPluszowy
Byłem w ośrodku na 6tyg - terapia uzależnień.
Mnie nie pomogło bo hazardzistów było tam ze mną trzech, a terapeuci raczej kierowali swoje słowa do alkoholików i narkomanów.

Natomiast wiem, że dla większości alkoholików terapia była ta mega pomocna. I nie polega to na tym, że jesteś zamknięty jak w zakładzie karnym, a na tym, że organizujesz samego siebie jako człowieka.

Terapia za darmo, skierowanie od lekarza, termin za max
@KolorowyMisioPluszowy tak, dla chcącego nic trudnego. A kobieta jak kocha to zrozumie i poczeka, bo sama powinna być świadom, że to dla jego dobra, czyli dobra ich obu.
A przy 12latach jak kolega wspomniał chodzenia że sobą 6 tygodni terapii to jest pikuś i nic innego nie powinna w tym czasie robić jak trzymać kciuki jeżeli jej zależy.

Ahhh 'życie jest małą ściemiarą' ( ͡ ͜ʖ ͡)