#loveisblind Ktos moze wytlumaczyc o czym gadacie? W sensie ogladalem 10 odcinek, czy wy gadacie o jakims odcinku specjalnym w ktorym wszyscy wypowiadaja sie po kilku mies? To jakis wywiad czy odcinek specjalny bo tylko 10 na torrentsch xD
@nieparzystokopytny: ale to raczej Ukraina. Bo jezyk Ukrainski slychac, i to tak blizej ze srodka Ukrainy, pod koniec filmu gosciu gada przez tel i mowi: “c--a, c--a” u nich to znaczy “no jakby”.
#hotelparadise Powiedzcie mi, czy w tym programie jest rezyserka czy nie? Bo wyszla ciekawa intryga. Nigdy nie ogladalem programu, ale zaczelem ogladac dzieki Roksanie, wybitna osoba. Jak wiadomo w programie mamy non stop nagrywji ja w bugbeotherze, wlaczajac setki. Takze rowniez mozna pokazywac nam sceny jedynie pod dana narracje. Mamy silna pare Andrzej i Magda, pozniej pokaUja nam tylko te sceny w ktorych glownie sie kluca, lub siedza daleko siebie.
@PatrykPhoenix: jasne, że jest. Trzeba budować jakoś emocje. Osoby dostają zadania do wykonania które reżyser narzuca. Jak to będzie zrobione... To już zależy od osoby. Nie wiem ile aktualnie płacą, ale udział w takim programie to były dobre pieniądze. Były dość wysokie kary za udzielanie informacji o umowie czy udzielaniu informacji o tym co się działo podczas programu (bez zgody/weryfikacji producenta), ale można było zarobic i stać się kimś rozpoznawalnym.
Elo Mozecie mi polecic cos do okolo 500zl. Cos w stylu perfum Chanel Egoist Platinum. Bardzo pasuje domnis ten zapach, ale moze jest cos trwalszego, bo ostatnio jakby troche sie popsuly. Ostatnio natomiast kupilem Tom Ford Lime Azure na lotnisku Stansted w Londynie. I ta perfuma jest wogole nie trwala. Dalem za nia okolo 180funtow. Ile bym sie nia nie psikal - nic nie czuc. Czy to mozliwe, ze
@PatrykPhoenix: podobno Alexandria Old Story to bardzo dobry klon z dobrymi parametrami. Też się zastanawiam nad czymś w stylu PE. Mam oryginał mam Armafa Legesi jakiegoś z przed 2 lat i Francka Oliviera Eau de Passion.
Dwie najpiekniejsze blondynki swiata sportu Jutta Leerdam - Łyżwiarka VS Paulina Porzucek - Zawodniczka MMA. Z ktora chcialbys pojsc na randke? Pbie to goracy towar.
#rolnikszukazony #londyn Mieszkam w Londynie, ostatnio rozstalem sie z dziewczyna. Zainstalowalem tindera, i glownie siedzialem na paszporcie w Tinder+, na testy. Par bylo w tysiacach przez dwa tyg. Skonczyla sie subskrybcja i wbijam dzis na Londek, a tu taka niespodzianka.
Ktos mi powie co sie stalo, ze ceny tak w------o do gory? 27m za prawie 600tys. Jeszcze pol roku temu, chyba we wrzesniu jak patrzalem to w tej cenie w Gdansku mozna bylo miec 55’m2, w apartamentowcu. Ktos mi powie co sie zmienilo? #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
@Hellicon: @PatrykPhoenix Ludzie traktuja pustostany (i te w miastach wojewodzkich) jako spekulacje.
Dlatego tez ceny sa jak na zachodzie, ale tez tylko na papierze bo to tylko spekulacja.
Sporo osob w Polsce majacy po kilka mieszkan-pustostanow, nawet ruder czeka obecnie na jelenia by ktos je kupil po cenach jak w aglomeracjach zachodnich, jednoczesnie podpisujac cyrograf na kredyt na kolejne 20-30 lat. I to wlasnie
@PatrykPhoenix: Przecież masz w tytule - mieszkanie inwestycyjne. Ktoś kupił to mieszkanie i wystawił drożej, żeby zarobić. Kolejny zrobi dokładnie to samo, następny też. I tak w nieskończoność. To lepsze od perpetuum mobile, bo zamiast się kręcić w miejscu to jeszcze rośnie.
@Polnischefuhrer: nie ja obecnie latam na paszporcie w tinder+, obczajam kraje do myorych sie udac. I powiem tak, jak masz niebieskie oczy i biala skore, to wiadomo kraje ameryki poludniowej i azja, ale Peru czy Ekwador ma najladniejsze i najchetniejsze laski. W 5 dni zebralem z 2tys par xD i moze drugie tyle like nie odkrytych. To jest chore, jak tam patrza na gringo xD. Miliony wiadomosci. Musze wrzucic na
Roland jaki by nie byl, s--------j od tego toksyka. Widze wajb, sam tkwilem w zwiazku przez 3 lata gdzie ciagle mnie oczerniano, znizylem sie do 0, czulem sie jak nikt. Karolina to ksiezniczka, w kazdym odcinku chce udowonic, swoja wyzszosc. Zawsze chce odejsc, zawsze za malo, i tak bedzie do usranej smierci. To czarna dziura.
@PatrykPhoenix: nie "toksyk", tylko źle dobrane temperamenty i poziom intelektualny. No i różnica wieku, wykształcenie... Podchwycicie słówka i później używacie w co drugim zdaniu, krzycząc jak małpa: "Toksyk! Toksyk!" na co drugą osobę. Xd
#rolnikszukazony Jak w odcinku świątecznym wszystkie pary będą szczęśliwie opowiadać o związku, planach na przyszłość, może pojawi się jakiś zaokrąglony brzuszek, to będzie to największy plottwist w dziejach tagu :D
#gielda