Wpis z mikrobloga

  • 318
Przez mój #alkoholizm p---------m wszystko w życiu. Dziewczyna chce mnie zostawić, w pracy w-----c dyscyplinarnie. Dzisiaj się zdecydowałem na wszywkę. Dajcie kilka słów otuchy i życzcie powodzenia. Może uda mi się pokonać te k---e i odzyskać ukochana....
#gorzkiezale
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Credek co ci z ukochanej jak nie będziesz miał dochodu, a gdy ukochana wróci znów zaczniesz ładować. Ogarnij najpierw siebie, a o kobietę powalcz jak będziesz już mógł spojrzeć w lustro.

Przechodziłem to samo ale w kwestii hazardu, do dziś się zbieram z długów i wszystkich strat materialnych, emocjlonanych ale jest git.

Powodzenia jak coś to pisz.
  • Odpowiedz
@Credek: Musisz byc silny. Tyle z otuchy. Brat rózowej lezy wlasnie w szpitalu a w zasadzie juz nie zyje bo smierc pnia mozgu i oddycha respirator. Pil juz sporo czasu ostanie miesiace mial ciagi dosc dlugie i dostal padaczki alkoholowej. Co jakis czas atak, ostatni tak go wytrzepal ze zrobil sieczke z mozgu. Takze sie ogarnij , dla bliskich i siebie jak chcesz zyc.
  • Odpowiedz
@Credek: Zostawiam plusa. Dołączam się do poprzedników: koniecznie połącz to z jakąkolwiek formą terapii. Uzależnienie fizyczne to jedno ale zawsze idzie w parze z psychologicznymi problemami jakie popychają Cię do picia. Jeżeli nie zrobisz z nimi porządku to "napięcie" wróci i znowu wrócisz do picia. Trzymam kciuki i życzę powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@KolorowyMisioPluszowy nie wierzę w niebieskiego Pana z broda na chmurce. To nic nie da. A nawet nie chce mi się tych głupot słuchać.

@_samstagabend_ już jedna kiedyś straciłem i do tej pory nie potrafię sobie wybaczyć. A z tą spotykamy się już 12 lat. Nie mogę tego przegrać.


@moll tata były alkoholik, nie pije już 15 lat. Cały czas mam od niego wsparcie, sam mnie dzisiaj zawiózł do lekarza. Mówił mi że na odwyku był kilka razy i dopóki sam się nie ogarnę to nic z tego nie będzie. Ale proponuję zawieźć do ośrodka - tylko tak jak napisałem wyżej, nie chce mi się słuchać tego
  • Odpowiedz
@Credek: sam musisz chcieć, ale sama wszywka nie załatwi wszystkiego, więc jak masz motywację, to szukaj więcej pomocy. Masz dla kogo walczyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@KolorowyMisioPluszowy bo nie wierzę w tego waszego niebieskiego pana? Chcesz dać ciepłe słowo to śmiało, ale za stary jestem na takie właśnie p---------e... Wybacz ale musiałem - uważam że już dostatecznie kościół r-------l to państwo.
  • Odpowiedz
@Credek: a kto ci powiedział, że na ośrodku się o Bogu gada? Tylko pojedyncze ośrodki i grupy wsparcia idą metoda 12 kroków. Reszta systemem bostońskim totalnie areligijnym.
  • Odpowiedz
@Credek
@KolorowyMisioPluszowy
Byłem w ośrodku na 6tyg - terapia uzależnień.
Mnie nie pomogło bo hazardzistów było tam ze mną trzech, a terapeuci raczej kierowali swoje słowa do alkoholików i narkomanów.

Natomiast wiem, że dla większości alkoholików terapia była ta mega pomocna. I nie polega to na tym, że jesteś zamknięty jak w zakładzie karnym, a na tym, że organizujesz samego siebie
  • Odpowiedz
@KolorowyMisioPluszowy tak, dla chcącego nic trudnego. A kobieta jak kocha to zrozumie i poczeka, bo sama powinna być świadom, że to dla jego dobra, czyli dobra ich obu.
A przy 12latach jak kolega wspomniał chodzenia że sobą 6 tygodni terapii to jest pikuś i nic innego nie powinna w tym czasie robić jak trzymać kciuki jeżeli jej zależy.

Ahhh 'życie jest małą ściemiarą' ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz