Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał z anonimowego, bo i tak jestem dla was nikim tutaj. Nie będę opisywał za bardzo emocjonalnie swojej historii, ani wzbudzał żalu, bo wystarczy, że mi jest #!$%@?. Krótko i na temat - jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuję dodatkowej pracy. Pracuję na etacie, ale odsetki po nieudanej działalności zjadają mi marną wypłatę, a sytuacja wydarzyła się taka, że muszę działać teraz i już. Masz piwnicę do posprzątania? Mieszkanie do pomalowania? Chcesz jakiś ciekawy lub mniej ciekawy wynalazek z #arduino ? Może coś chcesz zrobić w 3d? Może jakiś rysunek cienkopisem? Biorę wszystko i jestem gotowy się zarówno przekatować fizycznie jak i zarwać nockę budując coś elektronicznego. Jestem wolny w tygodniu od 5:00 do 11:30 i od 22:00 do 3:00. Pewnie wpis przepadnie, choć widziałem tu kilka udanych akcji pomocy, a ja tylko proszę o dodatkową pracę.
Spokojnej nocy Mirki.

#wroclaw #praca #pomocy

Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.
Pobierz KazdyRodzajPowierzchni - Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał ...
źródło: comment_1640116625O15aBp3fwBtSoaMfpiSdFa.jpg
  • 202
Proponuję grupy studenckie uczelni, które mają kierunki inżynierskie z zakresu elektroniki, jeśli czujesz się na sile tworzyć projekty pod obrony.

Lokalne grupy na Facebooku - możesz się tam oferować jako złota rączka, Fixly, OLX, po cenie kartki i długopisu możesz rozwiesić na słupach, tablicach ogłoszeniowych, przy klatkach schodowych swoje ogłoszenie "złotej rączki" - to droga do starszych ludzi, którzy często potrzebują pomocy w czymś i są w stanie zapłacić nawet za głupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@KazdyRodzajPowierzchni: Gościu, nie zaniżaj nigdy swoich umiejętności i wartości!
Jeśli to ze zdjęcia jest przez ciebie wykonane to mogę ciebie zapewnić, że 90% ludzi nie potrafi czegoś takiego zrobić.

Z opisu wygląda też, że pracy się nie boisz.

Jakbyś potrafił zrobić taki zegarek na nocną szafkę z opcją regulacji barwy i natężenia podświetlenia z dodatkowym rzutnikiem cyfr na ścianę to podaj cenę.
Pobierz m0rgi - @KazdyRodzajPowierzchni: Gościu, nie zaniżaj nigdy swoich umiejętności i wart...
źródło: comment_1640135135Xb7XkPc1awO97l6W8oMd3y.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KazdyRodzajPowierzchni: Nie mówię, że moja uwaga chociaż nawiązuje do rozwiązania obecnej sytuacji, ale...widzę, że strasznie się gnoisz. Cały czas piszesz o sobie jako kimś niekompetentnym, zakompleksionym.


Stary, ten zegarek ze zdjęcia jest zajebisty! Dałbyś go jakimś hipsterom na insta reklamować to pokolenie IKEA by kupiło.

Taki surowy, oryginalny i oldschoolowy styl jest mega w cenie.


Przykładem moj brat. Coś tam sobie dłubie w stolarce, w 100% amatorsko, ale z jakąś pasją